bugün

şuna inanıpta yazar olan insanlar var ha.
Sanıyorum adam 5 kilo zayıflamıştır o sivilce patlatıldıktan sonra. Daha yeni yemek yemiştim o kötü oldu.
Voooyyyyy anani avradini sikeyim senin bu ney louuuu.... bunu cekip buraya yukleyen ibne senin ben agzin ortasina sicem emi...

One cup two girl mu ne vardi? Ona bile vardim ben, dedeleri izledim dayandim, asansordeki dayilara bile gikimi cikarmadim... hatta tayip erdogan ile yapilan butun atv programlarina gogus gerdim ama buna dayanamadim ya laa.. anani skyiiimmm heralde kusucaauugghhh×_=€£+£+£+=€=¥¥%$**:,#&@
bu sivilce değil bildiği bir iç organın dışarı çıkmasıdır, o nasıl bir sivilcedir laaa.
Meme ucu gibi lan!
5.33 dakika boyunca yutkunamama sebebidir.
http://www.youtube.com/watch?v=1ERLFQ-Oezw budur sanırım.
lütfen midesi kaldırmayacak olan izlemesin.
hastaneden yazıyorum, midemi yıkadılar az önce.
var olduğu bünyeye roaccutane girmesi ile sahip olduğu ünü kaybedeceği muhtemel sivilcedir.
(bkz: everest)
kusmak için ağıza parmak sokmaya gerek bırakmayan videodur.
(bkz: sivilceyi olimpiyatlara hazırlamak)
(bkz: george w bush)

bak ordaki w olabilir.
bende öyle bir tanesi vardı ki kafamla karıştırıp çatalı batırmıştım. öyle de patlamıştı zaten.*
natureldir efendim. bir de istah kabartir. *
(bkz: dötte çıkan şark çıbanı)
(bkz: dunaynin en igrenc basligi)
volkan patlaması mübarek. videodaki arkadaş ergenlik sivilcelerini biriktirip bir kerede çıkartıp kurtulmuş anlaşılan.
meme*
kişinin yüzünde veye göz önünde çıkan sivilcedir, sinir bozucudur. bu sivilce kişinin kendine göre, dünyanın en büyük sivilcesidir.
çıkmak için en önemli buluşmanızın olduğu günü bekleyen sivilcedir.
youtube'daki videolarının; "ben bok görmekten iğrenmem, aman adam kusmuş buraya baksam nolcak ki" gibi tezleri olan kişiler* tarafından da izlenmemesi gereken sivilce.
o çıkan yağları, alıp bir tüpe koycan. sonra da, merhem diye satıcan. o ne be. o nasıl bünye?
(bkz: kusma nedenleri)
patlatılması durumunda ufak çaplı bir tsunamiye sebep olan sivilce.