The times'ın anketi mi bu?
yok öyle bir lider. yakıştırmalar var sadece.
çünkü herkes dünyayı kendi penceresinden görür.
Araya bir de ikinci ahmet'in kaynatılması? (bkz: ikinci ahmet)
recep tayyip erdoğan'dan sonrasını okumadım diyecektim ki vahdettin'i görüp ayrıca şoka girdim. *
Farklı çağ ve tamamen farklı şartlarda yaşamış kişiler kıyaslanamaz.
Attila'dır.
(bkz: )
görsel
aliya izzetbegovic.
Saçma sapan çocukça sorular bunlar klasik bir cevap sunayım bari bi bitmediniz mk !!!
Hz Muhammed'e lider diyorsunuz da Allah olmasaydı Hz Muhammed bugünkü konumunda olabilecek miydi? Hiç böyle baktınız mı olaya?
40 yaşında peygamber oluncaya kadar bir liderliği var mı? Sizin inancınıza göire Kuran-ı Kerim'i kendisi yazmadığına ve kuralları kendisi koymadığına göre nasıl lider oluyor? Ne getirdiyse Allah'ın desteğiyle getirmemiş mi? Lider değil elçi. Esas lider Allah burada. Ha evet kelimenin sözlük manasında yolgösteren olarak lider. Ama burada tartışılan liderlik kavramı çok farklı. Bence peygamber apayrı bir kişilik ve burada tartışılan dünyevi konunun da çok dışında.
Bu açıdan bakıldığında Atatürk'tün benim gözümde. Churchill de gayet iyiymiş. Keşke Churchill gibi biri Atatürk'ten sonra bizden de çıksaydı.
Mustafa kemal atatürk’tür. Aksini düsünen de fetö’cüdür.
1 Muhammed a. S
2 Muhammed aleyisselam
3 Muhammed aleyisselam
Böyle devam eder ve putperestler çıldırır.
Simón Bolívar.
hiç tartışmasız bahreyn dışişleri bakanıdır:

görsel
kesinlikle recep tayyip erdoğandır. aksini iddaa eden objektif düşenemeyen put sevicilerdir.
bence Timur'dur.
hz musadır her ne kadar fikir onun olmasa da tek tanrılı dinler furyasını başatarak dünyanın kaderini değiştirmiştir.
1.Hz. Muhammed
2.Mustafa Kemal Atatürk
görsel
çok geçmiş zamanlarda illaki bizim hayatını bilmediğimiz çok iyi liderler olmuştur ancak bildiklerim arasında atatürk.

şu anda liderlik yapmaya devam eden liderler arasında ise putin'dir.
günümüz icin konuşursak putindir. harika bir adam amerikayi kudurtuyor mübarek.* ayrıca cok zeki bir adam. eger amerikada başkan gerçekten trump olsaydı abd yok olurdu. biri şovmen digeri eski kgb ajanı.
Konu başlığı dünyanın en saçma başlıklarından.Tabi ki Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
iki askerini aşağılayıp diri diri yakan örgütün elemanlarını aynı gün serbest bırakan liderdir!

http://www.cnnturk.com/tu...na-alinan-43-kisi-serbest
(bkz: recep tayyip erdoğan)
mustafa kemal atatürk
che guevara
cemal abdül nasır
fidel castro
şah ismail
mao zedong
vladimir lenin

günümüzde emperyalist köpeklerle mücadele eden liderler
vladimir putin
dr beşar esad.