bugün

AZÖNCE RUSYDANDA ÖZÜR DiLEMiŞTiR. AHAHAHAHAHAHAHAA.
itaat edin kemalistler. defolun haşhaşiler.*
bir gerçeklik.
bakıyorumda bazı muz cumhuriyetinin omurgasız vatandaşları başlamışlar omurgasız her tükürdüğünü bal dök yalayan tayy-ipneyi övmeye.....
(bkz: güleyim bari)
dünyanın makus kaderini değiştirmiştir. evet.
dosta korku düşmana güven vermektedir.
çapulcuların kudurduğu ve cumhurbaşkanımızın sonuna kadar hakkettiği ünvan. evet.
öğlenin ortasında damardan rakı almışları göstermiş lider.
Neticeyle güldüren tespit sıçtırmasıdır.
Ben ilk başlarda bunun geyik olduğunu düşünüyordum. Ama ciddi ciddi akpliler arasında buna inanan var. Abi elinizde Tayyip Erdoğan'ın dünya lideri olduğuna dair ciddi tek bir argüman var ise bir sonraki seçimde oyumu ak partiye vericem. Dipnot: ciddi dedim çünkü bunu söyleyince obamanın karşısında bacak bacak üstüne attığı videoyu gönderip kanıt sunacak insanlar var
beni bu dünyadan alıııınn.
Tam cümleyi okuyup tamamlayacağım bir gülme tutuyor. Tekrar deniyorum ;
Dünya lideri recelfkndlöhoöc
çok sesli güldüm. çok pardon.
görsel
Dunyasinin lideri. Benim dunyam degil. Kimsenin dunyasi degil. Herkesin kendi dunyasi vardir zaten. Dunya"n"izdasiniz. Hepimiz.
kafası kendinden güzel yazar söylemidir.
fetö denilen bok çukuruyla hiç alakası olmamasına rağmen o kadar çok mağdur edilen insan var ki, emin olun o kadar kişinin vebali ahı adamı darmadağın eder.
allah iyiliğinizi versin emi. gülme krizine girdim gece.
şu 16 adayı yunana kaptıran mı?...ey götüm kahkahayı koyuver....hah hah hah !!!
Siz dalga geçin. Erdoğan dan önceki seçimlerde gelen siyasiler belediye başkanı statüsündeydı. Askeriyenin şamar oğlanıydı. Erdoğan sayesinde halkın seçmiş olduğu iktidarlar devleti yönetiyor. Bu büyük bir nimettir. Bugün Erdoğan gider yarın kılıçdaroğlu gelir, bahçeli gelir onlar yönetir ülkeyi. Gerçi ben kime ne anlatıyorum ki! AKP gitsin isterse kıyamet kopsun diyen bir zümreye.
türkiye'yi işgal edilmenin eşiğine getirmiş bir adama dünya lideri demek, sadece komik. uçak gemilerinden kalkan britanya uçakları göklerden gelen emri bir tarafınıza ... savaşta hız çok önemlidir. uçaklarını zamanında kaldırmak için pilot yok, tankları dandik. bir anda bir de bakmışsınız türkiye yok. birbirlerine drone ile kaçar ayak ayakkabı kutusu gönderirler. suriye diye akdenize gelip türkiye'yi sikecekler. 16 ada hikaye türkiye'nin tamamı gidiyor.
Dünyalı deri. Deri markasında son nokta. Sonuna kadar kalite ltd şti
Atatürk hakkında bilgisi olmayanların uydurmuş olduğu söylem. Sevgiler...
Bir gün gerçekleri gördüğünüzde sizin gibilerin de sizin yönetenlerin de yatacak yeri olmayacak ... yakındır
başlık ne zaman hortlasa istisnasız kahkaha atmama sebep olmuş olan söylemdir. oğlum edirneden falan çıktıktan sonra söylemeyin adamlar eski yeşilçam filmlerindeki gibi çember yaparlar kahkaha ata ata döndüre döndüre döverler lan..