bugün

1991 model ızel celık ercan sarkısıdır. bu sarkıyla parlamıslardır hatta..
sozleri;

bir kadeh yada bir tek sigara
anlatitrdi derdimi sana
huzun dolu sessiz geceler
sen yokken dost olurdu bana

yok istemem sensiz geceyi
artik gelmelisin sen bana
hissetmeyi o sevgiyi
simdi vermelisin sen bana

donmelisin gormelisin
artik seni sevdigimi bilmelisin
sevmelisin sen bilmelisin
artik benim oldugunu bilmelisin

bir kagit yada bos bir satira
anlattim yalnizligi sana
sevgi dolu sensiz geceler
artik hatira oldu bana

yok istemem sensiz geceyi
artik gelmelisin sen bana
hissetmeyi o sevgiyi
simdi vermelisin sen bana

donmelisin gormelisin
artik seni sevdigimi bilmelisin
sevmelisin sen bilmelisin
artik benim oldugunu bilmelisin
klibi de epey komik olan şarkıdır. ortada izel, iki yanda çelik ve ercan saatçi fotoğraf karesi -tren modeli- şeklinde sıralanmışlardı.****
izel çelik ercan'ı müzik piyasasına sunan şarkı. şarkıyı izel seslendirmektedir. biraz nostalji yapmak, biraz izel'in sesinin berraklığını görmek, biraz da çelik ve ercan'a gülmek için mutlaka izleyin;

http://www.youtube.com/watch?v=acpGMYcnWFs&mode
izel celik ercan uclusunun akılda kalan en acayip, keyifli sarkısı. atakoy felan senelerden 92. tabi o zamanlar atakoy de ruslar yok.
çok çok güzel şarkı, 90'ların en güzellerinden.
erkeklikten kadınlığa dönen yada kadınlıktan erkekliğe dönen bir eşcinsellin henüz karar verememiş eşcinsel arkadaşına tavsiyesi.
izel çelik ercan parçasıdır. çok şirindiler ya, bende çok severim.
an itibari ile dinlemekteyim winampın random modu sağolsun.
neden bilmem şarkının sevimliliğini bozmadan her dönmelisin dediğin de ben de papağan gibi dönmemelisin diye karşılık verdiğim parça haline geldi. buna bir son vermeli ofiste tuhaf oluyor.
sabahtan beri dinliyorum. Nerden cikti onu da bilmiyorum. Yardim edin
güzel bir izel çelik şarkısı. inanmazsınız ama ben bu şarkı ile kız tavladım lan. bu şarkıyı çmıştım ve kızın biri gelip bana "şarkı çok hoşmuş" demişti. sonra tanışmıştık işte. uzun da bir ilişkimiz oldu. şimdi kendisi bankacı. görüşmüyoruz tabi ki.
ilkokulda bu şarkının klibini yapmıştık. O yıllarda böyle şeyler yapılıyordu. Ben çelik olmuştum. Epey de yakışıklı olmuştum. Dönem dönem takıntı olur çok dinlerim. Yine öyle bir dönem.
eczanelerde satılan, yanığa ve kalp ağrılarına iyi gelen kremin ismidir...