bugün

hislerinin uzağına düşmek..
____.._____
güncelerde vandallamış papatyalar gibi ezilmiş hissediyorsundur kendini. duygularının kafası karışıktır; bir kısmı çağlayandır gözyaşların gibi, bir kısmı ceplerine saklamıştır kendini, bazı duygularınsa denizden korkar, açılamaz..

gettodasındır. yaşadığın yerin bir asansör boşluğu, bir tımarhane olduğunun farkına vardığın an'da başlar geriye kaçışlar..

- karşımda. sessizce uyuyor. uyandırsam hapse atarlar beni. melekler nasıl uyur bilmem, ama herhalde böyle uyurlardı -

elması dahi kesen içlenmeler.. kurulan hayallerde eksik bir şey var.. şatafatlı bir yalnızlığın ipekten tahtında ağlayan bir kralsın sen. kafasının giyotinin altına sokan cellat, kendi kanatlarını çeken bir güvercin sadizmini duyuyorsun.

elindeki jilet de kanıtı bunun. ama.. ama gece, kanıtlanamaz. gece, suçludur. gece, sufli ve bakışıksızdır. bütün kompozisyonlara muhteşem sonuçlar yazan gecedir. intiharlara teğet; kapsamdışı aramalara sebep olan hep gecedir.

"1 yazılı mesajınız var" ---> gönderen: etten bir organ..
" kumbara gibiyim. çatladım çatlayacağım, bu tonaj bana fazla geldi bak! oysa ki ben sana biriktirme demiştim di mi? kır zincirlerini ve kurtar beni. yoruldum. sol yanına bak biraz. kalp."
Ne kadar zorlarsan zorla özellikle erkekler için imkansız bir şeydir. yoktur da böyle bir erkek. o her ne kadar duygularını belli etmemeye çalışsa da kız zaten anlar. seven kadın anlar. asıl eğlence de ondan sonra başlar zaten. erkek söylemeye çalışır ama söyleyemez, kadın da bilir bunu, onun söylemesini bekler. erkek söyleyemedikçe şaşırır, eli ayağına dolaşır, sakarlaşır. kadın da haline bakıp güler. ama onu sevdiği için, ona aşık olduğu için ve erkeğin bu hali ona çok tatlı geldiği için güler. içtenlikle, kalbinin bir köşesiyle.
belirli şartlarda gerekli olan eylemdir. bu durumlar öldürülme ihtimali, kendini daha güçlü gösterme, gibi extereme durumlarda devlet gereklidir. devlet makamlarınca da kullanılabilir. (bkz: vladimir putin)
Duygularını belli etmemek, edememek güçlü olmak değil tamamen eksikliktir.

alıntı.
dünyanın en sinir bozucu şeylerinden biri.

o tarz insanları da asla samimi bulmamışımdır.

hayat kısa.
seviyorsan,
özlüyorsan,
kızıyorsan,
kırıldıysan...

belli et gitsin be!
işe yarar belki de.
şizoidlerin en iyi becerdiği eylem.
yapabilseydim diyorum keşke.
karşısındakileri üzmemek için yapılandır.
içinde büyür, küçücük bi olayda aşırı tepki verirsin. Zarar verir, yapmayın canlarım.
kişinin fikrini değiştirmez.
onun yerine kübralarını ya da hazallarını belli etmektir.
Bunu psikopat ve sosyopatlar yapar. Duygusuz olsalar da çok güzel duygu taşıyor taklidi yaparlar.
Bir aile babasının kesinlikle ihtiyacı olduğunda kayıtsız şartsız uygulaması gereken durumdur. Aile bireylerinin yüksek özgüvenli ve mutlu yaşaması için babanın ihtiyaç durumunda bunu yapabilmesi şarttır.

Geri kalan herşey için MasterCard.
Hem kendine hem karşımızdakine eziyettir.
Samimiyetsizliktir.

Belli etmiyorsun da noluyor, başın göğe mı eriyor ağa?
Wooww ne de coolll bir insan kişisi mi diyoruz sanıyorsun?

Rahat ol, samimi ol, edebi adabı elden bırakmadan duygunu hissettir.
Öleceksin içinde kalacak yahu, değer mi?!
Neden, niçin?!