1. 1.
  Duyar Vana, 1965 yılından beri en kaliteli, en güvenilir ve en yenilikçi ürünleriüretmeyi kendisine görev edinmiş bir yerli firmadır. ilişkili olduğu konut, sanayi ve gemi inşaat sektörlerinin büyümesinin, Duyar’ın vizyoner bakış açısıyla birleşmesiyle birlikte, sektöründe her daim aranan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir.
  Esenyurt Kıraç’ta bulunan genel merkez ve Beylikdüzü Gürpınar’da bulunan dökümhane ile toplamda 15.000 metrekare alanda faaliyet göstermektedir. Ayrıca,Tekstilkent Koza Plaza’da Duyar Vana ofisi bulunmaktadır.
  Duyar Vana,2015 yılındadünyanın ilk ve tek devlet destekli markalaşma programı olan Turquality’e girmeyi başararak sektöründe bu başarıyı elde eden ilk ve tek firma olma unvanına erişmiştir.
  Duyar, 5 ana gruba ayrılan ürün portföyüne sahiptir; Yangın Grubu, Balanslama Grubu, Vana Grubu, Kompansatör Grubu ve Pirinç Grubu.
  Yangın grubu ürünlerinde, Türkiye’deki ilk yerli üretici firma konumundadır. Yangın grubu ürünlerinde,TSE belgesinin yanı sıra FM ve UL gibi uluslar arası belgelere de sahip olan Sprinkler ürünü ön plandadır. Ayrıca Islak Alarm Vanası ürünü de FM ve TSE belgelendirmelerine sahiptir.
  ... devrimci bekar