bugün

Hepsi bir yana Köprüaltı şarkıları bambaşkadır...
çalan 'deli' şarkısını duyabiliyormusunuz

bu grup bi harika dostum

delilerin içinde bir deli dumaan ellerim elinde gerisi yalan.
bugün gündoğdu meydanında konser vermiş grup. bu konser sayesinde çevredeki bakkaların bira stoğu bitti. ben hayatımda hiç 50şer metre bira sırası görmemiştim bana bunu da göstermişlerdir.
Şarkıları güzel grupovski.
15 mayıs uluslararası Antalya üniversitesi'nin global fair şenliklerindeki konseri 28 mayıs tarihine ertelenen grup. Gelin artık vicdansızlar. Bilet parası evlat acısı.
Gündoğdu da markette birayi hiç 12.5 liraya almamıştim teşekkürler duman .
Efes ve tuborgun fazladan mesai yaptığı konser...
Bütün ızmir gündoğdu'ya çıkartma yapmış abi, bu ne kalabalık?
çocukluğum geldi aklıma.
(bkz: duman bana gelme şeytana git)
hadi gel buluşalım eski köprünün altında............
Halimizdir.
Çok severek dinledigim ve tüm şarkılarını ezbere bildiğim gruptur.
Nirvana özentisi grup.
uluslararası antalya üniversitesinin global fair kültür şenliklerinin kapanış konserini yapmış grup.
Sahne performansları gerçekten çok başarılı, gerçekten zevk dolu konserdi. Tek sıkıntı havanın biraz yağmurlu olmasıydı, o da zaten kısa sürede durdu.
ileride yine dinlemek, performanslarını tekrar görmek isterim açıkçası.
Buraya dört gözle beklediğim grup.
ilk albümlerinden şu güne kadar , severek dinlediğim kalitesini bence sürekli arttıran türkiyenin en iyi rock grubu.
(bkz: biberine gazına)
tek sıkıntı artık konserlerine gidemiyor olmam 16-20 yaş arası bebeler akın ediyor.
Bu memlekette en cok vergi ickiden sigaradan aliniyorsa,
En cok para diyanete harcaniyorsa,
Imamin parasini ayyas oduyorsa,
Caiz midir? Bilemedim ki.

-duman
Bazen duyguların duman duman olur işte öyle bir grup duman..
ilk albümlerinden şu güne kadar , severek dinlediğim kalitesini bence sürekli arttıran türkiyenin en iyi rock grubu.
(bkz: biberine gazına)
tek sıkıntı artık konserlerine gidemiyor olmam 16-20 yaş arası bebeler akın ediyor.
günün anlam ve önemi için "rezil" adlı şarkının sahibi müzik grubudur.
her parcasi mi guzel olur dedirten turk rock grubu.
muhabir : cıkardığınız bütün albüm kapaklarınızda sadece duman yazıyor sebebi nedir?

kaan : grubun adı duman.
Gece gece çok iyi giden.
e sürekli damar şarkı yaparsan konserin ergen kaynar. ha bu ne damar şarkıları kötü demek ne de duman bozdu demektir. ben ilk okuldayken mutlu zamanlarındalardı adamlar, allahtan o zamanlarını biliyorum da "duman bok gibi yeaaa" demiyorum.

mutlu zamanlardan kasıt; https://www.youtube.com/watch?v=bjmlnt-OXI0
bu aralar fanı olduğum gruptur. bugüne kadar arada dinlerdim ama, bu aralar o kadar çok sevmekteyim ki, bu grubun elemanlarından biri canlı bomba ol dese olurum, o kadar çok sevmekteyim.
En güzel Türkiye'de çalan grup.