bugün

kırmış kalbini parçasını tek geçerim.
Kim ne derse desin ülkede en iyi grup ayrıca en iyi canlı performansa sahip topluluk. Adamlar yapıyor her şarkısı ayrı güzel gittim Darmadumam albümünü aldım harika şimdi Kaan tangöze bir şarkı yapmış bekle dedim diye nakarat şiir gerisi harika ya Adam yapıyor. Canlı izlediğim için şanslı hissediyorum. Evet.
Yerliler için haberleşme cihazı.
Bi aralar harbiden sağlam gruptu taki ergenlerin gitar alıp kız tavlamaya çalışırken şarkılarını söylemesiyle.
Küçükçiftlik parkta on sekiz ekimde konseri var.
şehrimizde konsere geldiklerinde, iki arkadaşımı kandırıp götürmüştüm. konserdeki lise öğrencilerinin yanında biz yaşlı kalmıştık ama onları canlı canlı görmüştüm ya. bir de işyerinde benimle birlikte duman'ı çok seven bir arkadaşım daha vardı. biz habire onun şarkılarını çalardık, millete gına gelmişti.

halimiz duman, rüyanda görsen inanma, geçmiş olsun, yanıbaşımdan. ışıkları kapatıp, şarkılarını dinlerdim. benim içimden geçenlere, hissiyatıma böylesine uyan şarkılar hiç dinledim mi, bilmiyorum. böyle yürekten söyleyen bir vokal dinledim mi bilmiyorum, arabeskmiş, şuymuş, buymuş. öyleyse de öyledir. iyi ki varsın duman, iyi ki varsın kaan tangöze.
dinleyerek entry girilmesi keyiflidir...
15 kasımda bostancı gösteri merkezinde konseri varmış. ulan pazartesi işe gidecekler var oraya gidip ayık kalmak zor iş.

konserlerinde çıldırtan müzik grubudur.
Parçalarını zevkle dinlediğim Rock grubu.
Ergenleri olmasa süper grup aslında.

(bkz: yalnızlık paylaşılmaz)
şarkı sözleri ve müzik olarak harika olan grup.

haters gonna hate.
bi sikime yaramaz. ölü gibi şarkı söyleyen solistleriyle kendilerine mutluluklar.
(bkz: kırmış kalbini) ne zamandır dinlemiyordum.

(bkz: bas gitarı iliklere kadar hissettiren şarkılar)
güzel ülkemizde sanatın hakkını vererek gençlerin dilinden anlayan aşk ve tutku şarkılarının tek ve ortak rock grubudur. solisti kaan ın da sarhoş sesi ile de verdiği samimiyet ile halktan biri gibi olması da bağımlılık yapan özelliklerindendir. pek çok sevilen şarkıları arasından en beğenilenlerden bir tanesinin şarkı sözünü yazadan da bu entry tamamlanamazdı. şöyle ki;

yürekten,
"
Sevdim sandım
Sevildim sanırdım
Sonra uyandım
Sonunda ben anladım

Ayrı kaldım
Ayıldım bayıldım
Sonra uyandım
Sonunda ben anladım

Öyle yürekten seviyorsan
Aklı başından atacaksın
Kimi yanında arıyorsan
Önce içinde bulacaksın

Aklım nerede
Kaçırdım seninle
Sorma ne halde
Sorulmaz bu kimseye."
uzun zaman sonra tekrar şarkılarını dinlediğim grup. ne güzel şarkı be.
(bkz: en güzel günüm gecem)
Sabah olmuş gün doğmuş
Her yerimde karlar
Doymadım, dönülmüş deliye
Helal olsun aşk olsun
Gözlerimde yaşlar
Durmadım, dönülmez geriye

Helal Olsun şarkısı bir ayrı güzelmiş. Bunca senedir neden denk gelmediğimi merak ediyorum.
Şuan melankoli şarkini mirildandigim grup.
dünyanın en salak rock grubudur. şişirilmiş koca bir 16 yaş balonu. hayatımda bir kere kendi isteğimle açıp dinlemediğim berbat grup.

Edit: doğru.
Yağmurlu gecelerde iyi giden..
rüyanda görsen inanma.
Kaan tangözenin etkileyici sesi, üstüne batunun kaanla yaptığı şovlar çook fazla etkileyici, sevmeyenler varmış. Kesin rap veya pop dinliyorlardır. Üzülüyorum o tiplere, gerçekten.
"o beni bağlar ben yine durmam sor bana pişman mıyım?"

bet sesimle şarkıyı piç etsem de söylemekten vazgeçmeyeceğim!

https://www.youtube.com/watch?v=nnzhYYWcFLo
ilaç gibi geliyor ilaç.

ilaç niyetine dinlenen grup.
16.06.2016 (bu akşam) tarihinde istanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde Sahne alacak ve benim de izlemeye gideceğim rock grubu..

dan dan dan "Kimseyi görmedim ben senden daha güzel, kimseyi tanımadım ben senden daha özel.". dan dan dan

edit: efsane konser oldu bee
Hedef Kitlesi ilkokul çocukları olan müzik grubu.