bugün

(#16937686)

sesli güldürmüştür.
http://www.youtube.com/watch?v=XzAtOT4yPZ4

hediye ettiğim canım kardeşim.

o değilde;
*
mayaların torunu.
(#17942092)

anca mayalar adına koyduk mu diyebilecek olan yazar kardeş.
(bkz: #17967518) ince görmüştür. *
doğruları, gerçekleri önceden gören yazardır. hele o günler bir gelsin, soğan kırıp sabaha kadar çiftlik caddesini 40 gün 40 gece sabaha yakacağız.

(#18141602)
(#18529567)

uzun zamandır, belki de 3 senedir okuduğum en güzel, en manalı ve zekice tespiti yapmış yazar. kendisini bir kenara yazdım. evinden aldırıcam.
(#18624233)

anlaşılan sözlük sadece kendisinin at oynatacağı bir meydan gibi olsun isteyen bir yazar. halbuki sözlükte yazar olan herkesin yeri gelince söyleyeceği şeyler olabilir, buna alışması lazım.
(#18643221)

her yoruma atlayan ve de sözlüğü batıran cinsten bir yazar. sözlüğü kullanarak aslında kimin ajitasyon yaptığını da bir nevi kendisi itiraf etmiş aslında.
(#18652803)

polemiklerin yazarı. acaba niye sen bayram değil, seyran değil, durup dururken gelip benim nick altımda sataşma ihtiyacı hissediyorsun da ben böyle bir ihtiyaç duymuyorum hiç düşündün mü? bunu düşün. ama iyice düşün.
yedinci nesil çaylak. ve bunları hiç hak etmeyen biri olduğu apaçık. yahu ne yapayım şimdi yavşağın teki inbox'u gereksiz mesajlarıyla kirletirse sövmeyeyim mi.
7. nesil çaylak kardeş. kıyamam.
çaylaklıktan yeni çıkan yazar.
çaylaklıktan çıkmasına çok sevinen yazar kardeş. kıyamam.
sigara içiyor sanırım.

(bkz: laptopun aşırı ısınmasına üzülüp sigara yakmak)
(bkz: çalışan iş makinelerini görünce sigara yakmak)
(bkz: buzdolabının bozulmasına üzülüp sigara yakmak)
(#18796799)

kendi sükse yapmaya çalıştığı halde bu özelliği başkalarına atfetmeye çalışan yazar. kendisi nick altıma saldırmış, sonra herhalde genel yazarlık tarzı ile alakalı bir sebepten çaylak olmuş. sonra dönünce de bayram değil seyran değil derdi neyse yine nick altımı taciz etmeden duramadığı anlaşılıyor.
(#18885406)

nick altıma periyodik olarak dadanıp durarak asıl polemik meraklısının ve acınacak olanın kendisi olduğunu ispat etmiş olan yazar.
mantarlı ayak capsi yüzünden birçok kişiden sağlam küfür yediğini düşündüğüm yazar.
(bkz: #19714001)

ne izlediğini merak ettiğim yazar.
johnny sins in tayyip erdoğan a küfür etmesi/@duk erangir yazdığı bu entry üzerine ''ben de ön ayak olayım da senin anana yazsın aynı şeyi amaç taşak. ahaha.'' şeklinde bi mesaj yazıp yollayarak akabinde engellediğim küfürlerin bi harfi yerine yıldız koyarak küfürleri legal hale getirdiğini düşünen, özgürlük bana aitse özgürlüktür düşüncesindeki sözde özgürlük savaşçısı. aynısı senin anana bacına yapılsa düşüncesi bile dellendirmiş, hani amaç taşaktı. sen yapınca taşak, başkası aynısı senin anana bacına yapılsa deyince hemen zırla, moderatörün kapısında ağla adam çaylak yapılsın diye. oldu paşam.

anlayabileceğini düşünmüyorum ama:
hangi görüşü benimsemiş olursa olsun, bireyi, bireyleri, toplulukların değer verdiği herhangi bir insanı dalga konusu yaparak çok elzem bir halt yediğini sanan "insan" diye tasnif edemiyorum, çünkü "insan" temelinde kainat üzerinde beraber yaşamaya bir şekilde zorunluluk duyduğu geri kalan "insan"lara saygı duyan varlıktır. ancak, diğer kişilerin düşüncelerine dil uzatmak, takmış olduğu at gözlüğünün görüş açısını kendi "dahiyane" düşünceleriyle, ''taşak'' diye tarif ettiği görkemli "zeka" yapısı esprileriyle daha da küçültmekten öteye geçememesi hastalığının en büyük göstergesi.
daha vahim olanı böyle bir hastalığın belirli bir ilacı yok. günü geldiğinde en ölümcül hastalıklara bile kesin tedavi yöntemleri geliştirebilecek kadar ilerlemeye açık olan insan zekası; ne yazık ki senin bu hastalığına herhangi bir şekilde tedavi yöntemi geliştiremeyecektir.

edit: bu da dursun burada görsel .
(#20297756)

kendisi liselilerle dalga geçmektedir.

sen hiç liseli olmadın mı layn ühü ühü, direk üniye mi geçtin amk.

duygusuz ipne ühü ühüüüüü....
fenerbahçe fanatikliği ile üzen ve kıran yazar.
muhabbetiyle kanımı fokurdatan yazar. bildiğin çocukluğuma döndüm ya la.

not: şimdi dikkatimi çekti de kanımın kaynama sebebi sanırım sadece muhabbet değilmiş. fenerbahçeliymiş arkadaş adam. asıl sebebi bu olabilir.*
(#21638539)

doğruları yazan yazar.
nickine hasta olduğum yazar. biz de gittik yarrak gibi angry mangry koyduk ya.

ayrıca şu girisini zaman zaman açıp okurum, çok ince düşünen biri sanırsam.
(bkz: #16937686)