bugün

Hani nerdeyse her üç kişiden, beş kişinin yaptırdığı en popüler lakin en irite eden dolgu çeşidi.

Hayır yani vantuz gibi dudakların olacak da ne olacak?!
Ne umuyorsun?!

Bak hepiniz deli kızın çeyizi gibi bir örnek oldunuz, ne karekteristik özelliğiniz ne doğallığınız kaldı.
Vitrin mankenlerine döndünüz more!
iğrenç duran bir şeydir..
dudak dolgusu yaptıran kadınlardan oldum olası hep tiksinmişimdir.. kızlar kusura bakmayın ama dudaklarınız aynı şempaze götüne benziyor.
Böyle duracak olan dudaklardır. iyi mi kötü mü sen karar ver.
standart oldu artık sokaktaki vasat karılarda bile bu dolgudan var. bilmiyorlar ki görünce iğreniyoruz.
Plastik fetişizmi olanların tahrik olduğu dolgu. Dolgulu dudak plastik tadı verir, hakeza meme de öyle. Su dolu balonu öpmek gibidir. Naturel gibisi yok. Hem bu plastik dolgunun içinde sadece akışkan granül yok; narsizm var, bencillik var, kibir var, açgözlülük var, aşağılık kompleksi, takıntı, büyük şey'lere kölelik, uçuk haz vs. Yok yok. Öpüşmek için ideal değil bir erkek için. Seks shop'ta satılan şişme kadından fark yok. Öpüşme dışında oral ilişkide de bıraktığı his "plastik ördek vantuzlu vakumlaması..." nerden baksan çağın cerrahi estetik kazığı.

Doğallık
Gülümsemesi iç ısıtıcı.
Soba gibi.
Bu yapay dudağın tebessümü bile korku filmi gibi.
Ben de yaptirmak istiyorum ama korkuyorum.
Şoyle hafif dolgunlasirmak istiyorum dogal durucak bicimde abartili degil.
YAPAYLIK..
öpüşürken ağzınızda kalabilme ihtimali olan şey .
üst dudağın tam sıradağlar olduğu bölgenin ortasında uçuk çıkarsa gerek kalmayan şeydir.
geçici veya kalıcı olarak dudakları dolgunlaştırma işlemi.hiyaluronik asit veya kollajenle yapılır.
Şişirin kafam kadar olana kadar şişirdikçe şişirin. Ne kadar şişse de doymayacaksınız.
şimdi şöyle bir durum var.
malum bu işler tıbbi işler.
tıp nereden çıkıyor?
batıdan büyük ihtimalle amerika da araştırma geliştirme yapan bi merkezden.
yani o bu işi yapacak doktorlara diyor ki işte dudağın şu bölgesine şu kadar doldu yapılır.
alt dudakla üst dudak arasındaki oran şu olur.
e doktor oturup bunları değiştirecek ne zamana sahip ne de bu riski almasına gerek var.
tak tak uyguluyor bu ölçüleri.
sonuç?
birbirine benzeyen milyonlarca kadın.
doğallık bozulunca, geri dönüşte zor olmalı, temkini elden bırakmamalı.
Kimisinin dudaklarını maymun götüne çeviren estetik işlem.
Ne denli başarılı yapılmış olursa olsun, sahte duran, yüze samimiyetsiz hatta ucuz görünüm katan dolgudur.