bugün

Bilişim öğrencilerine büyük kolaylık ufak bir tablo oluşturmak ve içeriğini doldurmak için en azından satılarca kod yazmaktan kurtarıyor.
eskiden bunla animated gif içeren web sayfası hazırlamayanı dövüyorlardı, hala var mı acep o dayak faslı? ben de ilk ve son web sayfamı bunla yaptım sonra baktım ki bu işlerin adamı değilim, kaçtım.
arayüzünü görür görmez kusacak kadar içli dışlı olduğum web editörüdür. yeni başlayanlar için bulunmaz nimettir.
css yazarken büyük kolaylık sağlayan editör. leb demeden leblebiyi anlayabilen yapısı onu kullanılabilir kılan özelliklerden yalnızca biridir.
tembellik için birebir editör. daha kralı için (bkz: notepad).
Çok basit olan web programı. bir nevi çaylak işi.
üniversitede bilgisayar dersinden neredeyse kalmamı sağlayacak sinir bozucu program.
dersini aldığım programdır. öğrenilmesi çok basit ve kullanımı çok kolay olan bir programdır. lep demeden leplebiyi anlama özelliği onu kullanılır kılan bir özelliğidir. kullanamamak için afedersiniz gavat olmak gereken bir programdır.
öğrenilmesi çok kolay ve herkesin kendi web sitesini yapmasına imkan veren müthiş bir programdır.
taş gibi bir web programı. ama taş gibi olması beni çıldırtmamaya yetmiyor demekki. programdan anlayan varsa ve beni bazı konularda aydınlatırsa çok iyi olacak.*
(bkz: dream theater)
fakat stratovarius?

enerjinin yerlerde süründüğü anlarda kahveden falan çok daha iyi bir kendine getirici. zaten canını sevdiğim finlandiya'dan ne çıksa güzel. hepsi benim bebeklerim.

sözleri de şöyle:

lying alone in your bed
images from the past filling your head
you try to run, you try to hide
but there is no escape, your eyes are open wide
long time ago you felt alive
now only emptiness is blackening your life
the time has come to break away
or you go astray

dreamweaver - there is so much more to see
dreamweaver - there is a deeper way to feel
dreamweaver - misery takes a hold of you paralyzes your soul
dreamweaver - find a way to understand
dreamweaver - you hold your fate in your own hand
dreamweaver - break your chains and make your move
or you might just see a dreamweaver's fall

things that you started
are still undone
while you are wasting you precious life
the sleepless nights
won't leave you be
you're going astray
(bkz: wordpress)
web tasarım bölümünden mezun olup, bilgisayar programcılığı okuyan birisi olarak site tasarlarken kullandığım kurtarıcı program.