bugün

http://galeri.uludagsozlu...oğru-erkeği-arayan-kadın/
ne kadar aramak isterse istesin yolunu her zaman gözde bir yakışıklıya çevirir.

yani araması yalandır. maksat prosedür uygulansın.
(bkz: aramaya inanmak)

bulamayınca yıldan yıla doğruluk kriterleri ölçüsünde azalmalar, değişmeler olacak, yalnızlık canına tak edecektir. *
ı ı ı ı ı ı ı ı ı
ı ı ı ı ı ı ı x
ı ı ı ı ı x y
ı ı x y z
ı y z q
x z q
z q
w
hayal dünyasında yaşayan kadın...
yalnızlığını kabullenmesi gereken kadındır.
boşa bekleyen kadındır. mükemmel insan yoktur dolayısıyla tam doğru erkek yoktur ve tam doğru kadın.
"bakire kalırsın sen kızım aynen devam et. . ." diye düşünmekteyim .
arar durur.
Samanlıkta iğne aramak gibi bir şey.
toparlanmak için gerçek dengesi ayarlarıyla oynayandır, ara vermiştir.
daha net anlatalım: (bkz: avuntu)
sürekli yanlış erkekleri seçmekte ustalaşmış kadın. aramaktan vazgeçip gelenleri değerlendirse doğru erkeği bulacak olandır.
geçmişindeki erkeklerden edindiği deneyimlerin sonucunda kendini ve istediği erkeği tanıyıp kafasında oluşturması ve beklemesi..
doğru kadını arayan ted mosby kadar umutludur.
bir başkasının kolunda bulabileceğini düşünemeyen kadındır.
hiç birzaman bir kadının doğru erkeği olamadığım için üzgün olduğum durumdur.
bulduğunda anlam karmaşasına giren 'acaba' lara bürünen devamlı farklı şeyler arayandır.

(bkz: aramaya inanmak) köprüden önce son çıkış.
Cok uzun sure bekleyecek olan insan.
(bkz: beni hala bulamayan kadın) ben hala buradayım halbu ki.

tanım: edepli , saygılı, paralı, yakışıklı ve de sempatik erkeği arayan kadın. *
muhtemelen bulamayacak olan kadındır. var mıdır böyle bişey? o senin doğrun olur da sen onun doğrusu olabilir misin bakalım? ya da doğru neye göre doğrudur, varsa bi kriteri bize söyleyin biz de bilelim. doğru insan hep değişir. sabit, böyle mükemmel bi varlık olduğunu düşünmek ütopyadan başka bişey değildir. bugün hayatındaki doğru insandır, yarın bi bakarsın "ne kadar da safmışım ben" dedirtir. ya da "evet senleyim, ama sen doğru insan değilsin, o başka bi yerlerde biliyorum ve onu bekliyorum" diyemezsin (hem de bakalım neler olacak). sen onunla beraber olma kararı almışsan o zaten doğru insandır senin için
doğru erkeği arayacağım ayağına barlarda, gece klüplerinde kucaktan kucağa cinsel penislerle folloşa döndükten sonra kendisini talihsiz bir adama yamamaya çalışan kadındır.

edit: noldu zorunuza mı gitti.
yazık ona.
hiç bir zaman bulamayacaktır.
bir kadına göre doğru hep değişkendir.
kadınlar mutlak doğrulara inanmazlar.

öptüm.
bulamadan ölecek kadındır. doğru erkek yada doğru kadın yoktur. asgari müşterekte anlaşıp ömrü tamamlamak vardır.
"doğru erkek" kavramı kadın denilen canlının içinde bulunduğu ruh haline göre değiştiği için bu başlık yok sayılmalıdır.
uzuun bir yol onu beklemektedir, hiç şüphesiz.
seçimlerinde dikkatli olması gereken kadındır, sonra aids olmasında.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar