bugün

entry'ler (256)

sözlük yazarlarının itirafları

yine kaybedenler kulübü izliyorum sözlük, kaçıncı olduğunu unuttum sözlük ama benden bir şeyler var o filmde.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

sen annemin gözyaşlarını hak etmedin!

kavga etmiştik, ayrılma kararı aldık, onun üzerine blöf yapıp bu lafı söyledi. ben naptım 5 ay daha devam ettim onunla.neden, ben salağım çünkü. zihniyetini tam olarak da ortaya koymuştu aslında.

annenin gözyaşlarından banane! şimdi buyursun sülalen ağlasın.

sevgiliden ayrılmak

ellerinden kayıp düşmek.aylardır ayrılmamak için debelenip durduğumuz sevgilimden- sevgimden bir kaç saat önce ayrıldım. ayrıldık yani. bu sefer bitti. ama lanet olası okulum devam ediyor, paper yazmam gerekiyor. kalbim ve beynimin arasında kalmışlığım zaten beni tüketiyor hangi akılla yazacağım bilmiyorum, yazmazsam olacakları hiç düşünmek istemiyorum. saçmalamak istiyorum kendimi unutana kadar saçmalamak.

öpüşmek nasıl bulundu

tom robbins sorunun cevabını, üzerinde detaylıca düşündüğünü ve düşünürken bayaa eğlendiğini saklamadan, detaylıca parfümün dansı adlı fantastik romanında açıklamıştır. özetle der ki, önceleri burunların birbirine değdirmek olan öpüşmevari olay sonraları dudakların kazara buluşup bundan daha çok zevk alındığının anlaşılmasıyla asıl halini almıştır, bunu geliştirmek iki kişinin aşkına ve becerisine bağlıdır. güzel kitaptır, karışık ve bir o kadar da eğlenceli kurgusu bir değil, bir kaç defa okumaya değerdir.

sözlük yazarlarının farkına vardığı şeyler

aşkta inanılmaz bencil bir insanmışım meğer, kontrollü davranmaya çalışıyorum ama bazen aklımdan geçen şeyler inanılmaz.

güzel kadın

aşık olduğun, sevdiğin kadındır; ama karşına çıkan herkesi gözüne, kaşına, kalçasına, ğöğüsüne göre değerlendiriyosan senin için güzel kadın televiyozda, dergide, gazetede, reklam panosunda ha bire insanın gözüne sokulan uzun bacaklı, inci dişli, buğulu bakışlı kadın görüntülerinden öteye geçemez.

ben bu yazıyı sevgilime yazdım

mutlu yıllar sevgilim.

http://www.youtube.com/watch?v=PwMJ-bgTqmc

uyurken birinin üzerini örtmesi

o "biri"nin sevgiliniz olduğu zamanlarda sizi mutluluktan dört köşe yapabilecek eylemdir. Aynı şeyi ablanız yaptığında,sevgilinizmiş gibi öpmeye kalkarsınız, ablanız günlerce dalga geçer.

sözlük yazarlarının itirafları

çok şanssızım sözlük.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

"çift olma" kavramının dışında kalmak isteyendir. Belki bünyesine bir sevgilinin iyi gelmeyeceğini düşünmektedir ya da bıkmıştır efendim ısrarla "biraz olsun anlamaya çalış beni", " bu kadar empati yoksunu olmak zorunda mıydın" gibi cümleleri tekrar etmekten ve yine o ilişkide bir arpa boyu yol alamamaktan bıkmıştır. tussuz aşım kaygısız başım moduna girilesidir.

ben bu yazıyı kendime yazdım

artık " erkeği elde tutma kılavuzu" gibi saçma sapan kitaplar karıştırsan iyi olcak. zira son günlerde yaptıklarınla düştüğün durumlar yüzünden kendinden nefret etme oranın had safhaya ulaştı.

yazarların şu an yazmak istediği cümle

her şeyden çok sıkıldım.

sevgililer arasındaki yaş farkının üst limiti

aşkın yaşı yoktur derler ama. vardır efendim taraflar tam da yaşlarının olgunluklarında ise o ilişki yürümez. benim için maksimum 10'dur belki, 11 olmaz. zira 10 yaşta bile ortak noktada buluşmak yeterince zor oluyor.

tırnak yemek

tarafımdan sıkça ikaz edilen durumdur.

en çok sevilen kadın tipi

rahat olandır. zira çıtır olan da, taş olan da, sevişmeyi bileni de,sadakatli olanı da, uzun boylu olanı da, güzel gözlü olanı da, sarışın olanı da, kumral olanı da vs rahat,geniş, dırdırsız olamadıktan sonra gıcık ediyomuş erkekleri.

bizim büyük çaresizliğimiz

Barış bıçakçı'nın güzel romanıdır. filmi de çekilmiştir. ikisinin de yeri ayrı olmakla beraber kitabını okuması daha bir zevkli olandır. Güzel romandır. " bizim en büyük çaresizliğimiz, sesimizin dışarıdaki çocuk sesleri arasında olamamasıydı" gibi bir laf eder ki çocukluğunun muhakemesini yaparsın günlerce.

metrobüste klimaların yetersiz olması

metrobüslerin haddinden fazla insan taşımasıyla ilgilidir.

hayalindeki aşkı yaşayamamaktan korkmak

yaşayama başladığınızı düşündüğünüzde de kaybetmekten korkulacak olandır. Kaybetmek korkusu en kötüsü olandır.

her an duygusal olabilme yetisine sahip kadın

sevgilisi tarafından "bıktım senin ağlamalarından", "niye ağlıyosun ki şimdi", "ağlamana bi anlam veremiyorum şu an" ve benzeri cümlelere maruz kalacak kadındır. Bir de erkek birazcık öküzse kadın ağlarken durur bakar öylece. (bi al kollarının arasına, göğüsüne yasla ama nerdeee)

sözlük yazarlarının yapmak isteyip yapamadıkları

ışınlanabilmek. böyle bişey olsa keşke hiç yerimde durmazdım. bi orda bi burda oooh.