bugün

amına kodumun çomarlarının earlyde bi sike yaramayan wraith king'i 15. dkda rampage attıracak kadar kastırdığı, kalkanı harici yok gibi olan abaddona tek attırdığı, çabuk öldüğü halde troll warlord'a sy+daedalus'u resmen kendi elleriyle verdiği, shadow fiend'i harraslayayım derken farmına bakmayıp geberdiği sikindirik bir oyundur.

ama oynuyoruz işte.
her rubick oyuncusunun aynı zamanda bir sanatçı olduğu oyun.
ömrümü yedi(yemeye devam ediyor).
Metin 2 yi beceremeyen ergenleri oynadığı çok basit oyun. Tek zor herosu var o da sniper.
Not: ciddi ciddi mesajlar atiyolar neden sniper? Anltsn brz.s .s .s
içinde zerre kadar lol özentisi olmayan aksine lol ü ezip geçen oyun.
candır. ömür yedi ama kendi takımımızla yardırıp gidiyoruz.

ve artık tüm herolar eklensin kardeşim. yeni orjinal hero gelecekse de, onlar gelsin. icefrog, bir de şu goblin'i sil. sarhoşken tasarlamışsın bir hero işte hadi tamam yeter bu şaka bitsin.

not: lan hala lol demiş. lol ne? zerre taktiksel derinlik yok oyunda. zorluk yok. o yüzden, çoluk çocuk onu oynuyor. ya bırah.
bırakılmaz ara verilir.
League of legendsin gölgesinde kalacak oyundur kendileri . Evet league of legendsda çocuk çok ama geniş kitleye hitap ediyor,turnuvalarda o kadar seyirci olması da bunu kanıtlar nitelikte.

Zevkler ve renkler tartışılmaz yaşasın moba oyunları.
akşam vakitlerinde beraber oynayabileceğim sözlük yazarlarını aradığım oyun.
az önce ranked oyunda terror ile terör estirdiğim oyun. viper öyle korkmuştu ki takım arkadaşlarının buharlaşmasından yakalayamadım. rampage kaçtı kıl payı.

http://i.hizliresim.com/31l9n9.jpg
online oynanabilen bir oyun

bu gün oynayayim dedim 1 oyun 1 level hesabimla girdim oyuna çok saçma geldi grafikler çok kötü lole yetişmesi için çok yol alması gerekir

tamam LoL dota dan sonra çıktı fakat lolun daha iyi olduğunu kabullenemiyor dotacilar.tarafsız olarak baktım LoL 5 gömlek ustun dotadan simdi feeder çok lolde demeyin bana

özet gecicek olabilrsek LoL hem daha güzel oyun ve kısa surede popiler olmuş bir oyun.
support oynamaya merak saldığım oyun. büyüyünce support olacam bilen abilerimden destek beklerim. mmr 1.9k şuan.
orospu çocuğundan geçilmeyen oyun.
insanın sinirlerini bozan oyun.

bir vukuat işleyip low priority (namı diğer bok çukuru) e düşmüşsünüzdür. hızlı bir şekilde bitmesi için seri şekilde oyunlara girersiniz. ulan her oyunda gerizekalı, andaval, beyin koroner damarları çalışmayan veletler gelir mi? gelir. öyle bir bokluktur bu bok çukuru. insana klavye kırdırtır.

uzun zamandır oynamıyordum. girip bakayım dedim. değişen hiç bir şey yok. henüz başlamamış ama başlamak isteyenlere sesleniyorum. başlamayın. boşverin. sağlığınızı düşünüyorsanız boşverin.
4. nesil grafiğe sahip tek moba tarzındaki oyundur. Grafik konusunda diğer moba oyunlarının yetişemeyeceği bir oyundur.
10 küsür gb'lık client'ı ile ekran başına ağzı açık kalmama sebep olan oyundur.

fakirim lan ben, kotalı internet kullanıyorum. ki o bile bütçemi sarstığı için yakın zamanda kapatıp kykwifi denen kanser internete geri döneceğim. :(

seviyeyi yükseltip lol'tan buna geçecektim ne güzel :( lol'ı bilenler bilir; ilk birkaç seviyede neredeyse hiç kimse oyunu bilmediğinden, garen'e ap kasıp oyunu 1/10 bitirdiğinden oyunun başları çok ama çok sıkıcı. en azından eu west'te durum böyle. tr sunucusundan bahsetme gereği duymuyorum. dota'ya geçmeyi düşünme sebeplerimden biri daha az türk içerdiğini duymuş olmamdı. ne kadar türk = o kadar boktan oyun.

bir de steam'de şöyle bir yorum gördüm. oyunu oynamadığım halde rusların kötü şöhretinden haberdardım, bu yorum da üstüne tüy dikti:

"this game taught me about the diversity of cultures that our small little corner of the universe offers.

Then it taught me to hate them all."

yok arkadaş, en iyisi hiç bulaşmamak. bu oyuna harcayacağım vakti kitap okumaya, spor yapmaya, belgesel ve film izlemeye ayırırım daha iyi.
takımınıza amerikanın deney olarak kullandığı maymunlardan denk gelirse kanser yapma oranı yüksek oyun. kemoterapi falan zor işler.
eğer 5'den az bir takımla maç arıyorsanız yanınıza mutlaka rus verilecek olan oyundur.

rus "davay davay" diyerek oyunu sona erdirir. (dakika 18'de)

çok sıktı oyun. biraz düzen gelmesi lazım.
Doğum günü etkinliğidir.
(bkz: kebab kebab)
Offline botlara karşı oynamanın neden kaldırıldığını anlayamadığım şahane oyundur.
bu oyunun hayat hakkında gerçekten öğrettiği bir kaç şey vardır insana. Özellikle hayatı bir mücadele olarak görüyorsanız, bu öğretiler çok işe yarar:

-her bireyin, doğuştan gelen bazı özellikleri ve beslenmesi gereken güçleri vardır.
-bu özelliklerin hepsini birden geliştiremezsiniz, bazı özelliklerinize ağırlık vermeniz gerekir ve bu seçim gerektirir. Bu seçimi de yaparken kendi istediklerinizden çok rakiplerinizin hangi özelliklere sahip olduğu önemlidir.
-herkesin hayatta bir görevi vardır. Bazılarının birden çok görevi olabilir.
-eğer gücü kaldırabilecek, gücü ile varlığını kabul ettirebilecek carry kişilikli bir insan varsa yanınızda. Ona gereken desteği sağlamalısınız ki zamanı gelince o da sizin bu desteğinize karşılık size oyun kazandırsın.
-güç, biriktirilir. Doğuştan gelen özelliklerin yanında sonradan edinilen beceriler de gücü besler. Ama unutulmaması gereken: dün kaybetmişseniz, bugün de kaybedersiniz.
-Kutsalınız, ancient iniz, yok olmadıkça oyun bitmemiştir. Fakat rakip tarafın gücü sizden daha hızlı birikiyorsa bunu durdurmak gerekir.
-bir önceki maddeye referansla, gelişimin sadece kendimizi geliştirmek olmadığını da söyleyebiliriz. Güç, rakiplerin güçlenmesine engel olarak da kazanılır. yeter ki siz kendi gücünüzü toplamaktan vazgeçmeyin.
-insan tek başına yaşamıyor. Tek başına da kazanamaz. Rakip takımın ancient ini yok etmek isteyen beş kişiyseniz. Siz takımsınız anlamına gelmez bu. Takım olmalısınız. Önemli olan, ancient'i kimin yıktığı değil, ancient'in yıkıldığıdır.
-takım arkadaşlarınla ettiğin kavga, rakiplerinden başka kimsenin işine yaramaz.
-anient'i yok etmek için, öncelikle ancient i koruyanları yok etmeniz lazım.
-ve asla unutmamalısınız ki, kadim olan ancientlerin kendilerinin, ancientlerin savaşıdır. Siz sadece aktörsünüz. Evet kadim olanları yok edebilirsiniz. Fakat bunu yapacak daha başka insanlar da var.

saygıyla.
3 maç üst üste kazanamadığım oyun. Lan arkadaş eleman seçiminde support alıcam diyorum erkenden seçiyorum. Oyunu bilmeyen eziklet gidip yanıma 2 tane daha support alıyorlar. Ağlayasım geliyor
şuan oyuna girmek isteyen yazarları beklediğim oyun. iyi bilen bir kaç kişi varsa mesaj kutusuna gelsin. Bir kaç oyun atalım.
bu saatlerde oynanmaması gereken oyun. ruslara bu saatte denk gelmek beyinde tamiri olmayan hasarlara yol açabilir.