1. 1.
  ing. yunus
  1 ... archer
 2. 2.
  istanbulda bulunan akmerkezin minyatür bir çeşit versiyonudur. izmitin en güzel ortamlarından biridir. içerisinde sinema, cafeler, mağazalar , oyun salonu, hipermarket vs. bulunur. üst katına yürüyen merdivenle çıkılır. üst katta bulunan masalar belli bir dükkana ait değildir. bu yüzden ücretsiz bir cafe havası vardır. bunu bilen sevgililer genelde burada takılarak tasarruf ederler aynı zamanda da göze hitab eden bu mekanın tadını çıkarırlar. ayrıca çok güzel müzik yayını da yapılmaktadır.
  ... rabbit
 3. 3.
  ayrıca Marmara Bölgesi ispanya Fahri Başkonsolosluğu'na ev sahipliği yapan güzide alışveriş merkezi. bu sebepten ötürü alışveriş merkezinin dışında türk ve ispanyol bayrakları beraber dalgalanır.
  ... kenjin
 4. 4.
  izmit'te bir alışveriş merkezidir. aynı zamanda burası ispanya fahri konsolosluğudur. süper bir yere kurulmuştur ve izmit'in doğu yönünde büyümesini sağlamıştır diyebiliriz.
  1 ... meureate
 5. 5.
  izmit merkezde bulunan alışveriş merkezi. eğer izmit'te kendinizi kötü hissettiğiniz olursa buraya girerek kendinize istanbuldayım hissi verdirebilirsiniz. istanbul'a dönüş vaktini bekleyene kadar gayet işe yarar.
  sözkonusu alışveriş mekanı oldukça ilgi çekmiştir. izmitliler sanki nurayı beklemekteydiler. akın akın bir insan ordusu görülür. perşembe günleri de sinema yüzünden bayağı kalabalık olur hani.
  ... fayaka
 6. 6.
  üst katta lokantaların olduğu kısımda wireless internet hizmeti verildiğinden laptop patlaması yaşanır.
  ... alpiloji
 7. 7.
  yemek adına pizza pizza, burger king, sampi, özsar iskender, bolulu hasan usta, dome pico, sultanahmet köftecisi, mağaza olarak stefanel, nike, ceyo, koton, ipekyol, inci gibi markaları barındıran alışveriş merkezi. ayrıca içeri de tansaş market de vardır.
  ... krmyrdsn
 8. 8.
  izmit'in en büyük alışveriş merkezidir. "pazaryeri"nin karşısındadır. Tuvalet ihtiyacı dışında girmenin aklıma bile gelmediği yerdir. * * *
  ... chelidze
 9. 9.
  Live grubunun şarkısında geçen yunustur: 1999 The Distance to Hear albümü 1- Dolphin's Cry
  ... sakizzz
 10. 10.
  red alert 2 de ailliedlara ait bir deniz birimi. zayıf sonik dalgalarla düşman gemisini yok etmeye çalışırdı. red alert 3 te de yerini alacak.
  ... notrinova