kâr satışı diyebiliriz.
Trump amcanızın bir tiviti doların hardcore çıkışına sebebiyet verebilir.

Açık ve net evet.
Trump biz taş mı yiyelim kardeş ulan bi mustang hayalimiz vardı bu gidişle toros bile alamıyacaz kendim yapıcam madem öyle azimle sıçan taşı deler hesabı en kral 429 u yapıcam tahtadan bu devrin henry fordu benim oğlum.
gavurla kafirler reyizi çekemiiiyyyy.

gotüğün gılıyıh hulooowwww.
kaçtıki 5.84 e düştü amk.
Bu düşüş hiç hayra alamet değil. Yine bir şeyler çeviriyorlar
isimleri lazım değil bazı aileler yeteri kadar stoklayınca gene bir kriz falan çıkar tekrardan 7 lira belkide üzerini görmesi yakındır. millet birbirine giriyor bir taraf birilerini suçluyor diğer taraf o suçlananları aklamaya çalışıyor. o arada kamyon kamyon paralar birilerinin kasasına giriyor.
0:00 0:02
dolar düşerse , mekke , medine düşer .
Amerika ağlıyor, avrupa panikte! Düşüyor, durduramıyoruz efendim!
3'lü küçük ton balığının 22-25 lira bandındaki hardcore'luğunu etkilemeyen durumdur.
sanki 2-3tl lere düşmüş.
Emdiğimin kanıtı olan düşüş. Keşke bozduraydım.
Suni o suni. Yakında görürüz düşüyor mu kalkıyor mu.
Yeni gelen doğalgaz zammından sonra daha da düşündürmüştür. Gıda ve enerji fiyatlarında da düşüş olacak mıdır?
dolar bdsm olarak daldı, şu an hardcore düşüşü bir şey ifade etmiyor.

ülke geçen ağustos ayında develüasyon yaşadı.

3.50 bandından 7 bandına ordan da 5.5 civarlarında kaldı.

bu mudur düşüş?

he amq he.
Döviz cinsinden borcu olanlar için iyi bir şey gibi gözükmektedir, belki ekonomik rahatlama açısından faydalı olacaktır. Ancak ne kadar düşecek, sabit mi kalacak ne olacak, buluttan nem kapan bir piyasa için ne kadar inanılır ve güvenilir bir harekettir?
Keriz silkelemedir.
Doların 3 liralardan 5.4 e çıkmasıyla mutlu olan yavşak yorumu.
Ulan ne yüzsüz, ne karaktersizsiniz ki, utanmadan birde laf söyleme hakkı buluyorsunuz kendinizde.
anlaşıldığı kadarıyla 2017 ve 2018 yıllarını yaşanmamış sayan bir geyik muhabbeti.
Dolarla birlikte borsa da düşüyor. Sizce sağlıklı bir durum mu?
Dolar bitti 7.10
ekonomi bakanimiz ve reisimiz sayesindedir.

dusurecez dediler dusurduler.
tribünlere oynayanların yanılgısıdır. ihtiyat akçesini kullandınız, o parayı da yine müteahhitlere yedirdiniz. şimdi hazine varlıklarını satışa çıkardınız, yakında merkez bankasının taşınmazlarını satarlarsa kimse şaşırmasın. 4. sınıf güney amerika ülkeleri gibi mafyaya türkiye'de yol açtınız, gıda enflasyonu %60, gerçek enflasyon %45, serbest piyasa yok, hukuk olmadığından dış yatırımcı gelmiyor, içerideki kaçıyor, bankaların kredi notu yerlerde, devlet tahvillerinin risk primi başka galakside, mafya bağlantın yoksa midye bile satamıyorsun. enerji zamlarında oecd şampiyonusun, dolar bu saatten sonra düşse ne olur? kaldı ki düşeceği de yok. fed faizleri neden düşürsün? önemli merkez bankaları güçlü dolar satışı yaptı ve rezerv dolar tarihinin en düşük seviyesinde, yarın 0.5 puan artırırlar.
Doları akp yükseltiyor sonra düşürünce akp doları düşürdü diye icraattan sayıyorlar..