bugün

doğru yapılmadığı müddetçe zararlı olan eylem. katır dişi fırçalar gibi hart hurt fırçalarsanız
(bkz: enflamasyon) (bkz: hassasiyet) (bkz: abrazyon).
Yilda 6 kez ne amk. Su ifrasinda son nokta. 2 den fazlasi zarar ziyan. Evet.
Her sabah öğlen ve akşam düzenli olarak yaptığım ve herkese yapmasını önerdiğim aktivite.
Saçmalıktır. Dişin özelliğiyle oynamayın. Evet.
Yıllardır her saat başı fırçalarım hala kız düşüremedim. Yani böyle düşmüyor evet.
ömürde bir kez yapılacak ender güzelliklerden.
Ağzın kanalizasyon gibi kokmaması için Günde en az iki kez yapılması gereken eylem.

Beni en çok zorlayan kısım sabah akşam aç tok fark etmeksizin diş fırçaladıktan sonra mutlaka karnımın acıkması. Bununla sınanmak hayatın bir cilvesi derim geçerim oturup ağlamam da gerçekten eh ama artık ya. Henüz bir çözüm bulamadım bakalım.
En sevdiğim şey, çok seviyom.
8 10 saniyede fırçalarım daha uzun süre ağzımda yabancı bi cisim tutamam.
görsel
http://ahmetrasimkucukust...amak-curukleri-onlemiyor/
gerekli bir ağız bakım uygulamasıdır. yalnızca kişinin sağlığı için değil, aynı zamanda diyalog kurduğu kişiler ve genel çevresi açısından da önemlidir. ek olarak ağız bakım suyu ve ekstra naneli sakızlar ile desteklenirse daha iyi olur.
Zorunluluk.

Bırakın çürüğü tek bir dolgum bile yok. Bugüne kadar çektiğim tek diş agrisı 7 yaşında iken ön dişimi iple kapı kolun bağladığım o gündü.
sabah ve aksam olmak uzere yaptığım eylem ve toplu tasıma kullanıyorsanız yahut milletle konusurken agzina kadar giriyorsaniz, gözunuzu seveyim şu dislerinizi fircalayın yahu.
faydalı eylemdir, yapın.
biri hijyen yoksunu biri de yazmayı bilmez bu nasıl sözlük asdf.
diş eti çok zayıf olan kişiler ve yanlış diş fırçası seçmiş kişiler için kabusumsu eylem. ama iyi bir otomatik fırça paranızı harcayacağınız en akıllı şeylerden biri olabilir.
yemekten yarım saat sonra yapılmalı ve fırçaladıktan sonra yarım saat bişey yenilip içilmemeli ben diğer ögune kadar bisey yemiyorum sadece su iciyorum.
Ata sporumuz olmalı bence.
suyla temas ettirmeyin diyolar diş macununu ama ağızda ıslanıyor zaten.
ortalama iki aydır yapmadığım eylem.
Şovdan başka bir şey değildir. Evet.
Yapanin odullendirilmesi degil, yapmayanin dovulmesi gereken eylem bicimidir.

Arkadas, deodorant kullaninca dis fircalayinca bakimli olmuyorsun.

Netflix alinca, yilda bir tiyatroya gidince, cihangir kafede kahve icer iken tarkovski filmi tartisinca elit olmuyorsun ya hani, o bicim.
an itibariyle yaptığım eylem. üstüne bi de karanfil çiğnerim oh mis.
dişçiye giderken yapılan harekettir.
Günde 2 kere yaparsın. Böyle üzerine tartışmalık, bol aksiyonlu konu değil. Yukarı aşağı diyen var, çapraz diyen var, ovalı sağı solu diyen var. Onlar ayrı boyut.