bugün

entry'ler (15)

moda olan iğrenç şeyler

pembe yeni gelin eşyaları ve balenciaga.

diş fırçalamak

diş eti çok zayıf olan kişiler ve yanlış diş fırçası seçmiş kişiler için kabusumsu eylem. ama iyi bir otomatik fırça paranızı harcayacağınız en akıllı şeylerden biri olabilir.

sözlük yazarlarının garip fobileri

kalp krizi ya da beyin kanaması geçirmekten çok korkuyorum. bir de kafamın kırılmasından çok korkarım.

sözlük yazarlarının garip fobileri

kalp krizi ya da beyin kanaması geçirmekten çok korkuyorum. bir de kafamın kırılmasından çok korkarım.

fal bakabilen yazarlar

ben 12 yıldır bakıyorum. olur mu ? kabulse bir göz gezdireyim fincanına.

kırmızı derdalan şarabı

hiç içmedim ama ismi sanki böyle bir elazığ bir batman bir diyarbakır'ı çağrıştırıyor.

boğazkere vs kalecik karası

güzel bir kalecik karası ise alır. ama iyi bir cabarnet sauvignon hepsinin eline verir.

tek gerçek din yahudiliktir

eskilik olarak evet ilk o vardı şuan kabul görmüş uhrevi dinler arasında ama ona bakarsan daha eskileri de vardır yani ajda pekkan'a da sormak lazım bilemedim. ama o bilir bak.

nasıl hissediyorsun

sabah 5 de işe başlayıp 60 derecede 5 saat bir saniye bile durmadan dakikada 6 kere 40 kilo indirip kaldıracağım. güzel hissetmek isterdim.

sucukyumurta

yok abi yok. ne yaparsam yapayım bir kıymalı yumurta kadar sevemiyorum. ha, kardeşim bak şu sucuk olacak dediğiniz markalar varsa söyleyin de deneyelim arkadaşlar.

bir ateist olarak müslüman olmak istiyorum

o iş geçti koçum 623'e kadardı onun süresi. geç kaldın sen.

şehirlerarası otobüs yolculuğu klişeleri

yaz mevsimi ise ve AŞTi ise daha otogar rampasını inmeden dağıtılan küçük cup algida dondurmalar.
kış mevsimi ise hareketten yaklaşık 30-40 dakika sonra gelen sıcak içecek ikramları.

çok fena seks döndüğü düşünülen yerler

askere gitmeyen bilmez. askeriyelerdir. en azından o zamanlar öyleydi.

z kuşağı kızları

aslında "eskiden böyle değildi" diye bik bik öten yaşlı jenarasyona biraz dahi asi gelmektedir. kendim y kuşağı bireyiyim. ama bırakın x kuşağını bizim nesle göre bile biraz uçarı kalıyor. ama onları da öyle seviyoruz. var olsun şen şakrak neşeli kızlar.

9 yıllık çıktığı olan adam

hayatımın bazı evrelerinde bunu gördüm. gerek evlenmiş gerek evlenmemiş bu 9 yıl çıktığı ile. hatta bunla ilgili kendimce bir teori oluşturdum. bir arkadaş grubu ile yeterince takılıp onların da çevresini tanırsanız mutlaka bir yerlerden 9 yıldır çıktığı olan adam hortlayacaktır !