bugün

şeresizliktir.

http://www.haberinyeri.ne...rsi-isliklandi_76437.html

düzeltme: sanırım o taraftarlar maçtan çıkıp buraya gelmişler. maçta istiklal marşı ıslıkla, sözlükte ayıplanınca eksi yağmuruna tut. aferin.
bu ülkeyi sevmediklerini, buraya ait olmadıklarını açıkça haykırmışlardır, bilmezler ki türkiye doğu ve güneydoğu ya desteğini çekse açlıktan ölürler. allah akıl fikir versin, belki duayla akılları başlarına gelir.
o.çocukluğunun daniskasıdır.

sebep ne olursa olsun, bir ülkenin istiklal marşı ıs-lık-lan-maz. ıslıklarsan hiçbir haklılığın kalmaz. sen kimsin ki türkiye cumhuriyeti'nin istikal marşı'nı ıslıklıyorsun? sebebin ilk yarıdaki "pkk dışarı" tezahüratı mı, yoksa istiklal marşı mı sana batan? asıl sebep nedir?

ben ikincisi diyorum.

ilk yarıdaki maç sonunda bursa taraftarına kızmıştım. "pkk dışarı" yı diyarbakır taraftarına neden söylediklerini anlayamamıştım. ancak bugün hak verdim. sen pkksın ki istiklal marşıyla alıp veremediğin var. umarım hükmen kaybederler ve umarım ligden düşerler, birdaha da çıkamazlar.
bursaspor taraftarını haklı çıkaran olay olmuştur.

ayriyeten sözkonusu takım taraftarları bu tür büyük yanlışlarından ders çıkaracakları yerde hala bursaspor taraftarlarını provake etmektedirler.

(bkz: texas yiyiyorsa gel burayı bas)

edit: ıslıklayanlar, eksilere devam... alkışlamaktan ellerimiz patladı...

edit2: pes doğrusu! ayakta alkışlıyorum...

edit3: ne mutlu türküm diyene !
yemek yediği kaba pisleyen şerefsizlerin eylemidir. gelde soykırım yapma.
HADi YiNE AĞLAYIN BiZE PKK DEDiLER. BiZE TERÖRiST DEDiLER.
DANiSKASISINIZ LAN HEM DE...
istiklal marşı ve birçok ırkçı marş kürtler üzerinde hep baskıyı anımsatan sembollerdir.
diyarbakır cezaevinde türkçe bilmeyen kürt tutsaklara bu marşlar işkence eşliğinde ezberletilmiştir.
stadlarda marş okunmasından hemen sonra ırkçı,aşağılayıcı tezahüratlara başlanmaktadır.
şimdi şunları sormak gerek.
siz, diyarbakır taraftarlarının gerçekten avazı çıktığınca marş haykırıp itaat tesbihleri çekmelerini mi bekliyordunuz?
eğer bekliyorsanız siz nerede yaşıyorsunuz?

edit: imladan dolayı istiklal marşı da ırkçı marş olarak algılanmış olabilir.aksine istiklal marşı çok sevdiğim bir marştır.
gören de ortalama türk seyircisinin diğer ülke ulusal marşına saygı gösterildiğini sanar.e adam türk değil zaten senin ulusal marşını neden seslendirsin ya da alkışlasın.sen diğerlerinden olana saygı gösteriyor musun ki diğerleri de sana saygı göstersin.yıllarca futbol ve basketbol maçlarına gittim birisinde de türk seyircilerin rakip ülke ulusal marşını bırak ıslıklamamasını dinlediğini bile görmedim.

sen o topraklarda türkçe konuşmasını bilmeyen adamdan senin milli marşını seslendirmesini ıslıklamamasını istiyorsun.

(bkz: iki dil bir bavul)
bazı şe.efsizlerin savunmaya çalıştığı durumdur ayrıca.
dün ermeni tasarısı kabul edildi tek tek döküldüler, bugün istiklal marşı ıslıklanır ve yine tek tek dökülüyorlar.
her geçen gün içimizdeki hain yılanları tek tek görüp, dehşete düşüyoruz güzel ülkemde.

bu ülkenin anayasal düzeni var. o anayasal düzende istiklal marşı bu ülkenin marşıdır.
saygı duymak zorundasın. hemde eşşekler gibi.
zira t.c. nufüs kağıdı taşıyıp, bu ülkenin tüm nimetlerinden faydalan, sonra istiklal marşı hede hödö, biz türk değiliz diye adilik yap.
madem batıyor bu kadar herşey, basın gidin arkadaşım bu ülkeden.
Doğru değildir.
kandırılmış zibidilerin üflemesi sonucu ortaya çıkan cızırtı..
orospu çocukluğudur.
destekleyenlerin bir şeyi gözden kaçırdıkları olay.
türkiye sınırları içerisindesin.
ülke anayasası açık ve net.
türkiye'DE yaşıyorsan başta sınırlar, bayrak ve istiklal marşı olmak üzere herşeye saygı göstereceksin.
göstermiyorsan da haklı olarak 'pkk dışarı' tezahuratının tam ortasında bulursun kendini.
itiraz etme hakkın da ortadan kalkar
Vatan hainliğinin, saygısızlığın göstergesidir. ne küfür edilse hakederler.
höst lan haddinizi bilin, yavaş gelin.

istiklal marşı ne zamandan beri ırkçı marş oldu da bu şerefsizliğe bu yolla kılıf arıyosunuz? istiklal marşı'nı, hangi şartlara maruz kalırsa kalsın, kendisinin görmeyenin bu ülke ile her türlü duygu bağı kesilmiştir.

bir ülke vatandaşının kendi marşını ıslıklaması ile tabi olmadığı ülkenin marşını ıslıklaması arasındaki farkı görmeyen körler khalkedon'da bile yaşamamıştır, eminim.
soylarının nereden geldiği bilinmeyen hayvansı canlıların yapmış oldukları şerefsizliktir. bayrak namustur, milli marşs sa şeref.

''sizler şerefsiz ve namussuzsunuz'' diyeceğim olaydır.
orospu çocukluğunda çığır açmaktır.

edit: ağırına mı gitti diyarbakırsporlu
açılım dalgasının gereksizce bir hareket olduğunu gösterir. bu insanlar istiklal marşına da saygı ve sevgi duymuyorlarsa boşu boşuna tepemize çıkarmanın manası yok de mi sözlük?
ben bunu anlatmaya çalışmıştım ama işin ehline bırakmak lazım bazı şeyleri tabi.buyrunuz efendim uğur meleke'nin kaleminden gelsin;

http://www.tumspor.com/ha...Marsinin-isliklanmasi.php
(bkz: su katılmamış orospu çocukluğu) (bkz: sek orospu çocuğu olmak)
kendini bilmezliğin zirvesidir. madem öyle düşünüyorsunuz, paramızı da kullanmayın. devletin sağladığı bütün imkanları elinizin tersiyle itin. hatta dağdaki kardeşlerinizin yanına gidin de biz de bilelim kim dost kim düşman. zira bu millet size sponsor olmaktan usandı artık.
yediği kaba pislemek diye buna denir.hem bu ülke sınırları içinde yaşayacaksın hemde böyle terbiyesizlik yapacaksın!

Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.Millî marşı istiklal Marşıdır.

edit:ne o zoruna mı gitti? (eksile umrumda değil.)
şerrefsizliktir. ya sev ya siktir git i haklı kılan tutumdur.
(bkz: teröristten ne beklenir)
(bkz: dağdan indim stada)