bugün

divx film ve dizileri bulabileceğiniz işe yarar bir forum sitesi.
torrentle uğraşmak istemeyenler için arşivi kaliteli bir forum sitesi.
harika bir film sitesidir, başka forumla hiç uğraşmam
arşivi çok ama çok sağlam olan sitedir.

bünyesinde düşük boyutla yüksek kaliteye denk gelen filmlerin özel uploader'ları vardır. tenzin ve J_Misugi nickli iki insan imbd top 250' yi mkv türünde bluray/1080p/720p kalitesinde upload ederek cümle film forumunu sollamıştır.
canlarının istediğini forumdan atan yöneticilere sahiptir.
(bkz: tenzin/#6808944)
neden belirtmeden konuları silme huyları varmış. yeni öğrendim.
kendi uploadları ile kaliteli ve son filmleri dizileri bulduğum sağlam forum sitesi. sayesinde sınırsız internetimle digital platform kalitesinde filmler izlemekteyim.
izlediğim yabancı dizileri indirdiğim site.
artık misafirlere kapalı hale gelmiş sitedir. üye olalım dedik, onun için de davetiye gerekiyormuş. umarım sözlükte davetiye gönderebilecek birileri vardır diyor ve bu başlığı terk ediyorum.
çembernova ve archivemania sayesinde hiç ayrılınamayan divx sitesi.
iyi bir divx arşivi bulunan divx film indirme sitesi.
türkiyede bulup bulabileceğiniz en sağlam divx sitesidir, arşivi çok geniştir
hiç bir zaman sharebus'ın düzenini yakalayamayacak site...
An itibariyle beyoğlu cumhuriyet başsavcılığı tarafından erişime engellenmiştir.
hotfile premium ile tadından yenilmeyecek sitedir.
Kısa bir süre önce davetiyeli sisteme geçmiş film dizi vs indirebileceğiniz bol içerikli ve kaliteli bir forum sitesi. Yalnız benim takıldığım bir nokta var. Ulan torrent sitelerini anlıyoz davetiye ile çalışıyorlar da sana batan çıkan ne onu anlayabilmiş değilim.
netteki en kapsamlı ve düzgün kategorize edilmiş arşivi kullanıcılara sunan türk sitelerinden biri. severek sömürüyoruz.
tek kullandığım forum sitesidir.
alternatif olarak divxcini kullanırdım önceden ama divxm'i keşfettikten sonra artık sadece onu kullanıyorum.
istemediğiniz kadar filmi bu sitede bulabilirsiniz.
divxevi.com şimdi http://www.divxcehennemi.com olmuştur. divxm.com dan çok daha geniş arşive sahiptir.
son zamanlarda yığın halini alan ve yanlış başlıklarla açılan konuların arttığı ama hala ülkemizin en iyi ve en güncel forum sitesi olma özelliğini yitirmediğini düşündüren film paylaşım sitesidir. candır.
divxcehennemi.com, divxadresi.com ile birlikte tercih ettiğim 3 siteden biridir.
mortu çekmiş divx sitesi.ulaşılamıyor.
http://www.divxcehennemi.com dan ulaşılabilmektedir.
gün itibariyle erişilemeyen site. düzelir umarım.