bugün

akp nin şuan içinde bulunduğu durumdur. rabia işaretlerinden sonra duvarlara direnakp yazan şakirtler görmekteyiz.
istanbul'a gitmeyin polis var kesin bilgi.
kahrolsun "bağzı" cemaatler...
gta da zikir çeken nesle çattın!
üçüncü köprünün adını fetullah koyacağız üstünden geçsinler.
bu daha başlangıç ihalelere devam...
Allahını seven emniyete gelsin.
zaman direnme degil teslim olma zamanidir. pisligini icinden çıkar akp.
Ya benim oğluma gelseydi!
bunlar bizim başörtülü bacılarımızı tutuklamışlar!
benim yolsuzluk yapan bacılarımın, yolsuzluklarını ortaya çıkarmışlar!
Al bakalim al bakalim oglumuzu al bakalim,
Aciga alin, doguya sürül delikanli kim bakalim.
arkadaşlar emniyete çok sayıda içinde başörtü, cunta, mağduriyet kelimeleri geçen bahane lazım.
kesin bilgi yayalım!
cemaati gözünde büyütmüş kişi söylemi. bahsi geçen cemaatin her şeyi para üzerine olup dinî açıdan da ölçü değildir ki söylemlerine-eylemlerine önem verilsin. tamamı akp ye oy vermese oluşacak 2-3 puanlık fark kimseye ne yarar sağlayacak ne de zarar verecektir. burada zannedildiği gibi yemek yediği kaba tüküren akp değil cemaattir. seçimlerde ola ki sağ bir iktidar seçilmese (bu seçimlerde imkansız) bundan uzun vadede yine cemaat zaralı çıkacaktır. bu işler öyle korkup abd ye kaçıp on bin km den ahkam kesmekle olmaz hoca. çok biliyorsa gelip parti kursun.
gözaltına alınabilecek olan tüm akpliler lütfen tutuklanırken adınızı yüksek sesle bağırın, karakolda polislere avukatınız gelmeden hiç bir şey söylemeyin, imzalamayın. kesin bilgi, yayalım.
toplanan akp li seçmenin, fethullah istifa sloganları attığı eylemlerdir.
görsel
bugün bir grup akepeli eylem yapmaya çalıştı. yazık ayakkabı kutusu fırlattılar üzerlerine ben olsam çok zoruma giderdi.
direnakp.