bugün

deri taytı ve uzun topuklu ayakkabılarıyla direk dansı performansı sergileyen türbanlı abladır.
https://streamable.com/yahiw

son derece başarılı.

yalnız videoyu nefesimi tutarak seyrettim, neyse ki çok şükür saçının bir teli bile görünmedi.
ya saçının bir teli gözükseydi? o zaman direkt kafir olacaktı.

çok şükür ümmet mutlu, ümmet sevinçli, çünkü türban dinin direğidir.

başınızda türban varsa her istediğinizi yapabilirsiniz...

(bkz: hani marjinal bizdik)
Latex falan vay be radikal islam lan bu nerede görsem tanırım,birazcıkta seküler.
başı açık karılardan birinin çakma türban takıp islam dinini karalama amaçlı yaptığı aspargas videodur.
Benim türbanlı bacım direk dansı yapamaz mı ey tengir?

Şaka bi yana, videosunun istem dışı yayılmış olduğunu düşünüyorum. Hatıra kalsın istemiş olabilir ama işte teknoloji bazen çok fena.
kurbanda ağaca asılmış koç daşağı gibi sallanan abladır.
soyunup yapıcan öyle direk dansı olmuyor. çıplak yapanda var. donla yapanda.
ekşi'den çaldın, hadi ona tamam. bari cümleyi de copy paste yapmasaydın tengir.

görsel

neyse, tanımımızı yapalım. o türbanı takıyorsan, o dansı yapmayacaksın. dini bütün olmak bunu gerektirir. direk dansı yapıyorsan da o türbanı takmayacaksın.
çelişkili bir kadının yaptığı kötü dans.

Edit: ekşi'deki de kendi hesabıymış. Çalıntı değil yani. Sorry.
şu videodaki kadındır.
oohoho altay horda tengir'e çok kızacak şinci. belki hapse attırır.
Ekşiden arak başlık. Kıps.
tıpkı bir at kelebeği gibi süzülüyor..
kemalik ablalar türban takınca böyle oluyor işte.
direği kuruttun abla.
Deri taytı gözümü almış olan abladır maşallah pırıl pırıl.
Radikal islamcılar tehlikeli.
direğe tutunup dönmek ne zamandan beri dans sayılıyor aq.
Modern bir türbanlıdır.
o direğin ne anlama geldiğini biliyor mu acaba? manası çok derin.
Bu bir spor dalı. Daha esnek ve dayanıklı olmak için yapılır. Kolları güçlendirir. Vücudun şekle girmesine yardımcı olur. isteyen iç çamaşırı ile yapar, isteyen tesettürü ile. Neden bunu mesele haline getirdiniz bilmiyorum.

Belki evli, eşiyle böyle bir fantezisi vardı ya da eşini baştan çıkarmak için başladı bunu yapmaya. Birinin onu görüntüleyeceğini bilmiyordu muhtemel.

direk görünce aklınıza erotizm gelmesi o kadının sorunu değil. isterse çarşafını giyer öyle yapar. Eline klavye alan kendini bir şey sanıyor. Sıkıyorsunuz beni.
Abi siz bunları nerden buluyorsunuz ya? Nasıl karşınıza denk geliyor hep mi sizi bulur valla pes.
herkesin farklı bir yorum yaptığı abladır. tek ilave edebileceğim aynalara dikkat edilirse ortam kalabalık görünüyor. yani öğrenme amaçlı yapılan bir şey değil gibi.
görsel
"G*tte daracık pantolon, kafada türban ne s*kimse!"
öğrendiğimize göre sporcu bir abladır. meğer biz örümcek kafalılar uyurken direk dansı spor olmuşmuş.
ne cahiliz yahu striptiz olimpiyatları varmış da haberimiz olmamış.
işte bunlar hep spor aşkı.
Yürekleri hop hop eden türbanlı abladır. Bası kapalı olduktan sonra her türlü aktivite mübah.
ben ikna oldum tamam, gerçek kapalı bu. evet.

hem işte tam aradığınız modernlik, siz övmüyor muydunuz zaten bunu?
Direk kirilsa da got ustu yere cakilsa diye bekledigim turbanli. Bu ne aq ?