bugün

sorsan en müslüman kendisidir. çevresine edep namus nasihatları verir.
chp ve atatürk için batının ahlaksızlığı derler, kendileri kapalı kapılar ardında her boku yerler.
bana daha cok mezbahada askiya asilip kesilmeyi bekleyen danalari hatirlatti.
https://twitter.com/zerri...;t=Trdqnsy0_Y4xXNadi7MV7w

Ülkem adına sevindirici görüntüler. işte özgürlükler ülkesi, işte türkiye… tabii ki yapacak.
Bi nüans da var bakın, mevlana müziği ile direkte dönüyor. Semazen havası da var yani. Dini mesaj çerçevesinde bir direk dansı bu. Öyle konusuz, içeriksiz ve boş değil. Harika gerçekten.
Bu ablalardan daha çok görmek isteriz, yok artık öyle evinde otursun gün yapsın, kocasının kirlisini yıkasın falan filan bitti o işler. Ev kadınları daha çok direk dansı yapmalı!

Tanım: desteklediğim ablalar.
benim başörtülü bacılarıma deri elbiselerle direk dansı yaptırdılar.
din ve direk işlerini birbirinden ayıran bir abla. her türlü estetikten uzak olsada o cüsse'ye rağmen başarılı bir iş sergilemiştir.
şu videoya yorum yazanlar, sizler seçilmiş insanlarsınız. özelden ulaşın bana. çok karlı bir iş modeli kuruyorum 1 koyup 25 alacaksınız. o kadar karlı bir iş. kaçırmayın bu fırsatı. sizin gibileri başka yerde bulamam. gelin katılın bana.
Evet türbanlı direk dansı yapabilir. Kime ve hangi koşulda yaptı önemli. Haremlik ve selamlık hususunda kendine mahrem olmayan kişiye ki bu kocası olur. Helal olan herşeyi yapabilir. Buda kimseyi ilgilendirmez fakat günümüzde başörtülü kişiler farz yerine tarzı tercih ettikleri için baş örtüsünü din yerine cinsel çekicilik için kullandıklarından tesettür ile bir ilgileri bulunmamaktadır.

Onun için herkesin kendine yaptı ve uygulamalarına kılıf bulmak için uğraştığı günde gereksiz sorgulamadir.
Neden gündem olduğu merak edilen abla! Ha verse nefessiz sikersiniz o ayrı konu ama neden ilgi çekici geldi? Amarigayı keşfedip "bura hindistan" mı diyeceksiniz?

Bak daha ilginç olanı var başörtülü konulu film yıldızları varmış aaaa!

görsel

Bence muhalifi ve destekçisi aynı sığlıkta boğuşuyor o yüzden biri diğerine asla üstünlük kuramıyor. Türbanı belli bir siyasi kesimle bağdaştırıp "aha adamın gol diyo" muhabbeti yapmak sığlıktan hatta siyaseten ilkokulluluktan farklı değil.

Size bişey daha söylim mi turbanlilar sevişiyo yea.

Dini teamülleri kuralları yasaları siktir edin. Kolektifist yaklaşımlar her daim böyle prematüre sakat özürlü kusurlu şeyler çıkarır ve çıkartacaktır.

Sekste genelde bireyci davranışlar sergileyip diğer faydalarda "yoo inan ben bunu herkesin iyiliği için istiyom yea" demek bana göre büyük ahlaksızlıktır. O yüzden ablayı bırakın abla mutlu dans ediyor işte ister direkle eder ister pipetle.
estetik olsa hadi neyse bana ne der insan ama, göz zevkimi bozduğu için eleştiri hakkım olduğunu düşünüyorum.

Estetik değil, ha belki beğeneni vardır fakat Saygı duyamadım.
Ben de dal gibi hatun bekliyorum. Ne o öyle koskoca gobekle. . Hiç estetik değil.
En az Öldür onu amcası yapan dayilar kadar igrenç bir görüntü.
Yapacağınız işi skayım. Evet.
Avrupa'nın kozmopolit şehirlerindeki spor salonlarında bu ve bunun benzeri olaylara rahatlıkla şahit olabilirsiniz. Misal yaşadığım şehir londra'da. Burada kimse kimseyi hal ve hareketlerinden dolayı yargılamaz.
Ama istanbul'da böyle bir şeyi denemeye kalksan ne aforozluğun kalır ne de linç yemişliğin.

Adam hızını alamayıp türban takmış cehapeli demiş amk ya ahaahaha.
Bi bitmediniz !!! Klasik islâmî karalama kampanyası Allah belanızı versin diycem de vermiş zaten aklı başında olsa yapmazdı...
Direk kirilsa da got ustu yere cakilsa diye bekledigim turbanli. Bu ne aq ?
ben ikna oldum tamam, gerçek kapalı bu. evet.

hem işte tam aradığınız modernlik, siz övmüyor muydunuz zaten bunu?
Yürekleri hop hop eden türbanlı abladır. Bası kapalı olduktan sonra her türlü aktivite mübah.
öğrendiğimize göre sporcu bir abladır. meğer biz örümcek kafalılar uyurken direk dansı spor olmuşmuş.
ne cahiliz yahu striptiz olimpiyatları varmış da haberimiz olmamış.
işte bunlar hep spor aşkı.
görsel
"G*tte daracık pantolon, kafada türban ne s*kimse!"
herkesin farklı bir yorum yaptığı abladır. tek ilave edebileceğim aynalara dikkat edilirse ortam kalabalık görünüyor. yani öğrenme amaçlı yapılan bir şey değil gibi.
Abi siz bunları nerden buluyorsunuz ya? Nasıl karşınıza denk geliyor hep mi sizi bulur valla pes.
Bu bir spor dalı. Daha esnek ve dayanıklı olmak için yapılır. Kolları güçlendirir. Vücudun şekle girmesine yardımcı olur. isteyen iç çamaşırı ile yapar, isteyen tesettürü ile. Neden bunu mesele haline getirdiniz bilmiyorum.

Belki evli, eşiyle böyle bir fantezisi vardı ya da eşini baştan çıkarmak için başladı bunu yapmaya. Birinin onu görüntüleyeceğini bilmiyordu muhtemel.

direk görünce aklınıza erotizm gelmesi o kadının sorunu değil. isterse çarşafını giyer öyle yapar. Eline klavye alan kendini bir şey sanıyor. Sıkıyorsunuz beni.
o direğin ne anlama geldiğini biliyor mu acaba? manası çok derin.
Modern bir türbanlıdır.
direğe tutunup dönmek ne zamandan beri dans sayılıyor aq.
Deri taytı gözümü almış olan abladır maşallah pırıl pırıl.
Radikal islamcılar tehlikeli.