bugün

klavye arkasina saklanmanin verdigi guvenle atip tutan o. cocugudur.
yoksa kendide biliyor karsi karsiya olsak o klavyeyi gotune sokacagimi.
pasif gay olduğunu duydum.
oğlum senin ağzın çok bozuk ya. içindeki nefret karakterine yansımış. ıkınmaya acıyorum tam bir belasın.
Nick verin arkadaşlar

Belki Bi dinsiz sikerek onun orucunu açabilir.
--spoiler--
oğlum senin ağzın çok bozuk ya. içindeki nefret karakterine yansımış. ıkınmaya acıyorum tam bir belasın.
--spoiler--

oglum mu?!?! Senin yasin kac ki?
Ayrica nefretlide olsa, bi karakterim var demek ki. karaktersizler dusunsun.
muhtemelen dinsiz sikmiş bundan da pek key,f almamış çocuklardan biri olabilir. evet..
"dinsiz kitapsiz kafir" adlı yazarın nickinde yapısal bir saçmalık görüyorum. bir kimse kendisini dinsiz olarak tanımlayabilir. dinsiz biri ise kendisini kafir olarak tanımlayamaz. çünkü "kafir" sıfatı, dini inanç gereği ona başkalarınca ancak yakıştırılabilir.
azdi gene o. cocugu... Gotu yarrak istiyor. saga sola beni skin nooolur diye saldiriyor.
Aferin nonoşlar aferin. Aynen böyle devam, imalı imalı küfürler edelim, isim vermeyelim ama hedef gösterelim.

Ağzımıza ne gelirse söyleyelim, sakalını s* ktigim, o*osbu evladı, seni doverim , asarim keserim falan diyelim.

Hasmimizin Sabri tükenip en sonunda ana avrat giydirince bız dinsiz, dinli görünüp dinsizden beterlere de, ' aaa küfür ediyor, nasi muslumansiniz ayol siz, hem namaz kiliyo hem küfür ediyo, siz müslümansaniz biz Müslüman deyiliz, akepeli işte nolcak ki kizz heb bize küfür ediyo, ağzı çok pis, biz çok masumuz' şeklinde kendimizi aklayip kenara cekilelim.

Yapmamız gereken tek şey bu askolar. Biz küfür ettigimiz için o da bize ediyor falan demeyelim. Zira aksi biz dinsiz, namussuz, şerefsiz ve kahpelere yakışmaz.

Tayyib istifa ayol!?!?!?!
Vay be bu gözler dinsiz abime 'oğlum' denildiğini bile gördü. Üstelik kim tarafından.
Bu 2 oldu abi Bence kafana sık sen..
--spoiler--
2 oldu abi bence kafana sık sen
--spoiler--

Önce Bi lafa bakarım, laf mı diye,
Sonra söyleyene bakarım, adam mı diye.
Sen yolda yürürken her gördüğün böceği eziyor musun?
kimsenin kimseye küfür sallamaması lazım.