bugün

Bi de bana mikser derler Ekonovich çimento mikseri o zaman. Taksimde toplayıp milleti kavga ettirecek.
iyi bari eleman tımardan sonra biraz iflah oldu direkt argo kelimelerin yerine nokta nokta koymaya başladı. eğitim şart aga kimden gelirse gelsin bak biraz ehlileştirdik hırçın tayı.
kalıbını s... bilader ya.
ben noktalı koydum sen direkt oku.
eğitiminin de a.k
oldu mu.
görsel

pabucun dama atıldı.

geçmiş olsun. *
An itibariyle sözlük ahalisi.:

görsel
Döğüşmen guzum.
Yagmurcu bulduğu her fırsatta din adı altında milletin anasına sövüyor! Tipik müslüman işte. Dinini millete küfür ederek savununca daha çok müslüman olduğunu sanıyor.
Sözlükte bunun gibi bir de yaşlı biri var. Adamın g*tündeki kıllar kadayıfa dönmüş ama din adı altında milletin anasına sövüyor. He bir de namaz kıldıktan sonra kerhaneye gidiyorum diye entry giriyor. Bunlar böyle işte.

Bunları kimse eğitimez. Onun için siz de benim yaptığımı yapın.
Şahsen bir müslüman benim anama küfür edince ona öyle bir küfürler ediyorum ki. Ettiğim küfürlerin altında eziliyor. Direkt allah, kitap, peygamber başlıyorum. Bazı insanlara hiç tahammülüm yok!
yagmurcu bulduğu her fırsatta din adı altında milletin anasına sövüyor! tipik müslüman işte.

bunun için fırsat kollamıyorum. iftira atmadan yazmayı dene önce!
tarzım ve çizgim ortadadır.
birine kolay kolay sövmem. ancak babasız çocuk gibi hareket eder tavırda takılanlar zaman zaman müstesna!

yani kimisi anasına sövdürmek için uğraşıyor hususiyetle.
burada zaman zaman ekseri din üzerinde orospu çocukluğu yapıldığı gerçeği görülürse herkesin mizacınca tavır alması kaçınılmazdır.
bu, küfrü meşru mu kılar elbet ki kılmaz.
geçelim....

--spoiler--
direkt allah, kitap, peygamber başlıyorum. bazı insanlara hiç tahammülüm yok!
--spoiler--

sen de bunun altına sığınacak kadar, bunu kendine kalkan yapacak kadar adamsın işte.
kaybol bence.
buarada yağmurcu benim anama sövdü diyen varsa çıksın delikanlı gibi söylesin.
zaman zaman küfürlü hitap ettiğimi kabul ederim.
ama benim anama sövdü diyen sahtekar kimse çıksın ortaya.
numune var mı acaba?
bulamazsınız.
ibneliğin alem yok kısaca.
herkesin kutsalı ve kıymetisi vardır, bunu düşünmeyen söylediği lafın altında ezilir. bu bir hakikattir vesselam.
https://www.youtube.com/w...desktop&v=co1T0ue8zD8
(bkz: yagmurcu kim amk)

bayılıyorsunuz şöyle yeni yeni kişilerin kendilerini bir sikim zannetmesine vesile olmaya.
(bkz: döğüşmeden oynayın). *
--spoiler--

buarada yağmurcu benim anama sövdü diyen varsa çıksın delikanlı gibi söylesin

--spoiler--

(#46904498)
(#46887521)
(#46874529)

daha çok var da yalancının birisi için daha fazla vaktimi harcamak istemedim. gerisin geriye gitsem 50 tane bulurum benzerinden.

ulan zaten 50 tane online yazar var küfür ettiklerinden hangisi tam şu anda online olacak da bu başlığı görecek de gelip benim anama küfür etti diyecek.. he sizde o.çocuğu iltifat olarak söyleniyor küfür sayılmıyorsa söyleyin ben de sayfa sayfa "iltifat" döşeyeyim size neşeniz yerine gelsin.
puhahaha.
tepkiler tam beklendigi sekilde. melin son entrisine patladim.

yalniz dinsizin hic sesi cikmadi. domuz bagiyla bir yerlere kapatildigini dusunuyorum.
Olayı bilmiyorum ama yagmurcu’ nun kolay kolay sinirlenmediğini, ağzını bozmadığını, iyi sabır gösterdiğini bilirim. Bu yüzden bu kadar kızmışsa bir sebebi vardır.
Bir adet kavga.
Bir programda; bir hoca deve sidiğinin faydalarından bahsederken, diğeri direkt şişeyi çıkarıp masa koymuş: "Hadi iç o zaman!" demişti ve hoca da dona kalmıştı ya, ha işte tam o kritik virajdadır.
--spoiler--
bayılıyorsunuz şöyle yeni yeni kişilerin kendilerini bir sikim zannetmesine vesile olmaya.
--spoiler--

eski model sik analizcisi tespite gelmiş ne alâ.
Biraz daha devam ederseniz 155 i aricam.
--spoiler--
yalniz dinsizin hic sesi cikmadi. domuz bagiyla bir yerlere kapatildigini dusunuyorum.
--spoiler--

Ufffff... Kim kafama odunla vurup bayılttı amk?
Herneyse.. Nerede kalmıştık? Kavga etmeyin, siz kardeşsiniz!
(bkz: ete para vermeyin).
lan sabah açtım bu başlık, akşam oldu kapatacağım sözlüğü hala bu başlık...

ne kaos sevdalısı adamlarmışız biz ya...
Yağmurcu kimdir bilmem, uludağda bolca bulunan gereksiz siyasal islamcılardan birisi belli ki.

Dinsiz kitapsız kafir ise rusyada yaşayan, 50'li yaşlarda bir bilgisayar mühendisi diye biliyorum. Ya abicim senin bu tarz muhabbetlere girme sebebin ne tam olarak? Cidden soruyorum yani, canın mı sıkılıyor rusyada. Hadi biz bu tımarhanenin içinde yaşıyoruz, yeri geliyor mecburen bu tipleri reel hayatta da muhatap almak zorunda kalıyoruz, ama senin hiç böyle bir zorunluluğun yok. Yap sporunu, rus kadınlarla takıl işte mis gibi. Nasıl bir keyif alıyorsun şu toksik ortamdan.
Dinsiz-yagmurcu kavgasi diye basliga girdik. Mel mel-yagmurcu kafes dovusu cikti riza baba. Swh.
''yağmurcu kimdir bilmem ama....''
gevşek gevşek konuşma yanılgısına düşmemeliyiz öncelikle, bilmediğimiz insanlar hakkında.
tanımadığını kişileri tanımlarken daha seçici cümleler kullanmazsak ''haddini bilmez cahil bir yavşak'' konumuna düşmüş oluruz, bu unutulmasın!
(bkz: #46916164)

Aha boka bir kere bastık ya, ayağımıza sıçradı ister istemez.