Karşılıklı salvolar ile devam eden kavga. iftardan sonra düello olacak gibi

görsel
yesinler birbirlerini amk.
ilk dayak sözlükten çıkar belki. Selfie çubuğu vakasından sonra yeniden medyaya çıkma şansımız var.

Kafir son dakka golü attı.
--spoiler--
birincisi, kendin gibi düşünmeyenlere direk hakaretle başlamayacak kadar edepli ol,
ikinciside yüzüme söyliyemeyeceğin şeyleri klavye arkasına saklanıp yazmayacak kadar delikanlı ol.
tabiki edep gibi, delikanlılık gibi kelimelerin ne anlama geldiğini biliyorsan.
--spoiler--
küfür ederek üstünlük kurmaya çalışanın kendisini süper müslüman olarak gören arkadaş olup küfürden kaçınarak edepli şekilde cevap vermeye çalışan yazarın nickinin "dinsiz kitapsız kafir" olması bu ülkedeki en büyük tezatlardan birisi gibi durmakta olan kavgadır.

aga sözlükteki sürekli dinden kitaptan allahtan peygamberden bahsedenlerin sürekli ağır ve çoğu zaman anneleri karıştırarak da küfürler etmesi ne bileyim sürekli fuhuş peşinde koşmaları fuhuş hikayelerini övüne övüne anlatmaları, hırsızları hırsızlıkları kul hakkı yenmesini terör örgütü kıvamına gelmiş tarikatları örgütleri cemaatleri falan savunmaları bir tek benim mi garibime gidiyor bilmiyorum..
dövüşmen guzum...

şaka lan şaka yiyin birbirinizi.

oranlar;

kafir 1.02 - handikap 1.2
yağmurcu 9.0 - handikap 17.
Her 2 yazarı da kınıyorum.

Konuyu siyasete bağlayan yetkilimize de selamlar...
bu mel mel bakan arkadaşın bu kaşarlığına istinaden küfür etmekten hiç haya etmem mesela. ha buna tenezzül de etmem
dinsiz kitapsız kafire sövmeye utandım ama.
neden? yaklaşımından dolayı.
işgüzarlıkla, adilik, ibnelik arasında fark var.
mel mel bakan bunları harmanlıyor hepsi bu.
--spoiler--
sözlükteki herkesi döver.
--spoiler--
Yok deve. Şiddetin her türlüsüne karşıyız. Fazla zorlamadıkları sürece.
--spoiler--

bu mel mel bakan arkadaşın bu kaşarlığına istinaden küfür etmekten hiç haya etmem mesela. ha buna tenezzül de etmem

--spoiler--

oğlum sen muhtemelen tesbih çekerken bile küfür ediyorsundur. şu sözlükte ana avrat sövmediğin yazar mı kaldı kime algı kasıyorsun leblebi kadar aklın ile. bir cephede bana açma zaten yerin dibine soktu adam seni iyice magma tabakasına kadar sokturma kendini bana *
kafir arkadaş bu ilaçtan beridir. o bunu haketmedi.
arkadaşlar can sıkıntınızı kesmez belki ama idare edin pls.
benden bu kadar.
görsel
Laf Mel Mel e geldiyse söylemeden edemem, bence burada sinirleri en çelikten olan, işi agrasifliğe ve terbiyesizliğe en son vuran kişidir.

Bazen şahsen beni sinir edecek kadar sabırlı ve kontrollü.
oğlunun a.k oğlum öncelikle, ne oğlumu.
ezikliğin ruh haline yansımış ve paçalarından akıyor.
laf sokmaya çalıştığın adam seni insan yerine bile koymazken bana bir de cephe açma demen seni hepten ne duruma sokuyor bunu da sen düşün. ben ne olduğunu biliyorum çünkü.
yen gelinin görmediği alete hasreti gibi görür görmez dinden kitaptan tarikattan bilmem neyden girip çıktın!!!
sana mı kaldı bu derece mühmsemediğin ve uyuz olduğu birini yargılamak.
sonra da küfür etti oluyor.
ya bi uza be.
millete ayar verme yanılgısında bi kurtulalım önce hepimiz.
oğlum 6 paragraf ayar verme entrysi girip 7.paragrafta millete ayar verme yanılgısından kurtulalım demek nedir *

gene küfür kıyamet. sorsan oruçludur bir de bu. bir sonraki entryde gene ayet hadis falan paylaş da bu rezilliklerininin günahı affedilsin hadi bakayım süper müslümanım benim.
iş ne ar dinsiz kitapsız kafir vs yağmurcu kavgasından Mel Mel bakan Gibson vs yağmurcu kavgasına döndü, ben orayı kaçırdım.
Ulan iki günlük dünya, yemeyelim birbirimizi.
Yagmurcu alttan aldı sağolsun. Camiye gidip "din elden gidiyor" şeklinde milleti gazlayip sözlüğü yakmaya gelebilirdi.
--spoiler--

iş ne ar dinsiz kitapsız kafir vs yağmurcu kavgasından Mel Mel bakan Gibson vs yağmurcu kavgasına döndü, ben orayı kaçırdım.
Ulan iki günlük dünya, yemeyelim birbirimizi.

--spoiler--

yok be ortağım ne kavgası gırgır makara bizimkisi. o küfür eder ben laf sokarım öyle geçinir gideriz. bunlara dergahta bel üstü konular anlatılmıyor hiç sanırsam sürekli bir yeni gelinin aleti görmesi ne bileyim sabah erken kalkar bacak arasından sarkar laf oyunları falan. edep kalmadı yahu bu çocuklarda..
dinsiz arkadaş benim senle bir derdim yok olmadı da.
yaptığın yorumun bana göre işgüzarlık olduğunu dile getirmiştim zaten.
sen de kandine göre beni edepli olmaya davet ettin.
klavye arkası delikanlılık şeyine takılmadım bile.
sağduyulu davrandığın için sagduyulu davrandım hepsi bu.

bu mel mel'in marazı var ve her fırsatta benzeri kaşarlıkları yapar ve lafı yer oturur. keser mi bu laflar kesmez mi bilmiyorum ama, yer.
misalen 5 bin yorumum için de 5 tane ayet hadis göster desen sıçar kalır.
durup dururken bana salça olması üzerine uzuyor şimdi bu polemik!

belirli konular üzerine yazmama bana din veya dindarlık üzerinde rağmen din üzerinde yürümesi müptezelliğinin bi kanıtıdır.
bana bakarak dini islamı yargılayan kimse önce kendi imanını sorgulasın.
evet oruçluyum ve küfür etmeyeceğimin bir garantisi yok.
tanrı rolünen soyunan varsa bunu da yargılasın, nasıl oruçlusun diye!
--spoiler--

bu mel mel'in marazı var ve her fırsatta benzeri kaşarlıkları yapar ve lafı yer oturur. keser mi bu laflar kesmez mi bilmiyorum ama, yer.
misalen 5 bin yorumum için de 5 tane ayet hadis göster desen sıçar kalır.
durup dururken bana salça olması üzerine uzuyor şimdi bu polemik!

--spoiler--

hangi ara bana lafı yedirdin kardeşim ben orasını kaçırmışım. senin gibilerin ipliğini pazara çıkartan benim burada. ağzınızdan din iman eksik olmaz ama bel altı hariç cevap yazamazsınız..

hee küfür ederek edepsizlikte bana lafı yedirtip oturtuyormuşsun gibi hissediyorsan ona itiraz etmem. ben burada milletin anasına avradına küfür edecek kadar gavat olmadım hiç. yüz yüze gelirsek orada içinden geçerim itina ile ancak böyle sanal ortamlarda başkalarının kutsalına kıymetlisine küfür edecek kadar götveren değilim o konuda böyle davrananlar ile baş edemem doğrudur..

klavye arkasına saklanıp millete küfür etmek düz gavatlık. oruç ile ilişkisi ise ekstrası. hani bari allah rızası için oruç tutarken o lağım akan ağzını kapat bari manasında yoksa kimseyi yargılamak haddime değil. ben allah ile kul arasındaki hesaba inanırım yargılamak sadece "o"na mahsustur.
bunlar çürük, bunlar sürtük...
piçlik yapan karşılığını alır ve bunun adına kimisi gavatlık der.
ipliğini pazara çıkartmaktan bahsetmişsin utanmadan.
gavatlığın kralı budur.
kim kime ne satmaya çalışıyor burda da sen kafana göre zaptiyelik rolune girdin aslanım ya. kendinden utan önce, seni iplemeyen birine ne diye aklınca kritk yaparsın ki, ezik herif.
rica ederim bi siktirgit ya.
eşek kadar adamsın çoluk çocuk dalaşı yaptırma bize.
Adamsın ferdiii...
--spoiler--

seni iplemeyen birine

--spoiler--

oğlum iplemiyorsan ne sürekli entry girip daha çok küskü isterimmmm diye uzatıyorsun ? ben diyeceğimi dedim kapandı konu benim için. bırak değerlendirmeyi diğer yazarlar yapsın allah allah. sen yazdıkça benim biraz daha tımarlayasım geliyor iplemiyorsan ne laf yetiştirmeye çalışıyorsun hala. sana insan ol küfürsüz yaz diyoruz abi tavsiyesi veriyoruz hala riv riv ediyorsun.
Yagmurcu'yu zerre sevmem
O yüzden Dinsiz kitapsız kâfir diyorum.
küskünü ... sok.
tımarı .... yap.
ben adiliklerinin kritiğini yapmıştım oysa. zaten iplenmiyordun...
hadi eyvallah.
Kardeş kardeş öpüşüp barışmaları gerekir.