bugün

dingil:iki tekerleğin biribiriyle mütavazi gitmesine yarayan gereç-araç.
mütevazi:paralel olan babında.
yazacağı başarısız entryler ile entry nick uyumu başlığını çoşturacağından korkutuğum yazar. o yüzden güzel entryler bekliyoruz. hoşgelmiş.
(#13422891) ya ölmüş, ya da yedek nickini öldürmüş yazar.
giresun iline dahil olma olasılığı olan yazar.
(bkz: plaka no)
(bkz: 28)
(#13422891)

yaşamın kıyısında gezinen, ölümle ip atlayan 7. nesil yazar.

hayat bir kadının güzelliğinden, bir erkeğin baş döndüren sözlerinden ve aldatan sevgilinin ihanetinden daha güzel, yaşanılası ve temizdir sevgili yazar.

hayat, her şeye rağmen çok güzel...
(#13422891)

yapacaksan, yapma kardeşim. hele bir kadın için hiç yapma.

benim ailem senelerdir parça parça, insanlar tarafından terörist diye yaftalanıyorum, adam akıllı bir işe girmem pek mümkün gözükmüyor sicilimden dolayı, büyük ihtimalle iltica edeceğim, sigara ve alkol bağımlısıyım, kitaplarım, oturacak kıçı kırık bir dairem, bir de kız arkadaşım dışında hiç bir şeyi olmayan bir adamım.

yapma, etme. hayat, bu gibi sebeplerden dolayı kendini feda edeceğin kadar değerli bir şey değil.

değmez.
ölüm kaçınılmazsa zevk almaya bakıcan derken "alıcan karıyı bağlıyacan yatağa, dinamiti de yatağın altına koyucan. karının üstüne çıkıp vericen çoşkuyu." kastettiğim yazar.
intihar etti ise, ölüm kaçınılmaz olduğu anda, geri dönüşümün olmadığı noktada garantili pişman olacak. ulan bir yol daha vardı ah yaşasaydım ya da yok lan ne yaptım ben tüh gibi duygular ve yoğun çınlamalar yaşayacak. intihar etmeyip yaşasaydı en fazla 6 ay sonra o duygularından eser kalmayacak kişidir.
her halukarda intihar etmekten pişman olacaksın. muhtemelen hap filan içmişindir. vakit varken geri dön. 112'yi filan ara. komşularına haber ver. arkadaşlarını, akrabalarını ara.
acizin tekidir, intihar ne ya heleki bir başkası için?
bu kadar da mı gücün yok? neden kolayı seçtin beceriksiz herif!!!
Aklını başına almasını rica ettiğim yazardır. Yapacak ya da yapmış olduğu eylemden bir an evvel dönmesi dileğiyle.
entry nick uyumunun anuna goyan yazardır.

(bkz: bu bir intihar yazısıdır)
hala online olduğunu gördüğüm için hala ölmediğini umut ettiğim yazar. boş işler vesselam.
insallah yapmaz dedigimiz yazar.
benim gibi sakin bi adamı bile geren yazar.

hişşşt. hop! bir ses ver artık.
bi dakka... #13422891

umuyorum öyle bir saçmalık yapmamıştır. kız için ölür mü lan!!!?
nasıl ya. dünden beri entry girmemiş. umarım öyle bir şey yapmamıştır.
seksi nikiyle bütün kadın yazarlara selam çakmış olan yazar.
memleketlimdir.
son entrylerinde intihar girişimi ve bun eylemin başarısızlığından bahsetmiştir.
(#13422891), (#13430016)allahtan bu eylemin başarısız olmasına sevindim.
e be canım hemşehrim hani gelip çayımı içecektin? hala bekliyorum bak gelmeni. sözün var bak.
intihar girimişiyle toplumun yargıları çerçevesinde üzmüş ancak kişisel yargılarıma göre sevindirmiş yazardır. ha intihar saçma mıdır? kesinlikle! ama gidecek başka kapısı kalmamışsa, kafasında bu saçma fikri yenemiyorsa ve bu saçma anlamsız ve içi boş hayatı alt edemiyorsa yapılabilecek en güzel şeydir. başarılar dilerim kendisine... biraz kafasını çalıştırırsa vazgeçer ama bakalım göreceğiz.

önemli ek: hapla olmaz o iş zor yani adamın götüne boruyu sokarlar temizlerler şebelek gibi hissedersin onun yerine daha gerçekçi ve kesin yöntemler vardır.
(bkz: intihar etmiş ama ölmemiş yazar/#13436592)
türkçe yazım, imla, anlatım bozukluğu üzerine mastır yapan yazar.
beni başkalarından kıskanan yazar. helal olsun kendisine!

istese ona da, nickaltı döşerim, bir köşede ağlamasın.
Bayramını en içten dileklerimle kutladığım; kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu günler dilediğim uludağ sözlük yazarı.
çok sakin bir adam. galiba öyle. sabırlı bir yazar beni dövmediği için çok teşekkür ediyorum.
yanlış açtığım başlığı düzeltmem için kibarca uyaran yazar. kibar insanları seviyorum vesselam.