bugün

ürünleri çok kalitelidir fakat benzeri başka marka ürünlerden pahallıdır. şarapları ayrı meyve suları ayrı lezzetli olmasına karşın her yerde bulunamama gibi problemi vardır. kırmızı meyvelerden olan karışık meyve suyunun hastası olduğum halde koca istanbul'da her yerde bulamıyorum, bunun gibi eski ve köklü bir markada bu sıkıntı neden yaşanıyor ilgincimede gidiyor. gönül rahatlığıyla alınıp tüketilecek, güvenli markaların başında gelir.
patronu rum olan şirket.
meyve suları güzeldir amma taze sıkma diye sattıkları portakal suları acıdır efenim hiç taze fresh lezzeti yok . Doğanay sıkma portakal suyunu tek geçerim.
fazla şekerli meyve suları yapan markadır.
prezervatif markası.
tokat menşeyli meyve suyu markası. fakat şu an tokattaki fabrikasından zarar etmekte olduğu söylenmektedir. duyduğumuza göre de sayın diren, sırf aile geleneği bozulmasın ve bir de tokatlı hemşehrileri açıkta kalmasın diye dimesin tokattaki varlığını sürdürüyormuş. doğru mudur, yoksa reklam için yayılmış dedikodu mudur bilemem. ancak diren ailesini de az çok tanıyan ve onların tokat için neler yaptığını da az çok bilen birisi olarak inanabilirim böyle bir şeye. doğruysa helal olsun diyorum kendilerine.

meyve suları da gayet kalitelidir. kandırmaca olmasın, eğer çok titiz insanlarsanız, zaten meyve suyu almazsınız. annenizin yaptığı mis gibi kompostoları içersiniz hiç bir şey bilmiyorsanız. ama maalesef ki günlük hayatta bol bol meyve suyu ve türevlerini tüketiyoruz. öyle bir durumda da benim tercihim genelde dimes olur. zaten sadece meyve suyu da yok bunun, yoğurdu, sütü falan... bir de ne yalan söyleyeyim, ufak bir memleketten çıkıp da kendi memleketine sahip çıkan işadamları ve onların kurduğu/yönettiği markalar falan her zaman saygımı kazanmıştır.
şeftali suyu ekşi olan meyve suyu markası. bursa yerine çanakkale şeftalisi kullanıyorlar kuvvetle muhtemel.
en kaliteli meyve suyu markasi. cappy falan coca cola urunu dunya markasi ama dimes yaninda bi bok diildir..
Meyve suyu sektörünün Ülker'i. Cappy ne çıkarırsa hoop iki hafta sonra raflarda Dimes taklidini görebilirsiniz.
Şekerli değil, tatlı meyve suyu... % 100 meyve suyu üretyor. Çocuğuma veriyorum. O mutlu ben mutlu.
sahibi bir zaman chp tokat m.vekili olan orhan direndir..
minsk'de bir süpermarketin meyve suyu reyonunda üzerinde
kocaman made in turkey yazısı ile gülümseten, sıla hasreti çektirmeyen içecek
şeysi.
sektör daralırken büyüme göstermiş.
https://www.haberturk.com...-6-buyudu-2548449-ekonomi
Hayata Başka Bak diye sloganları olan marka. Bu hayatın ben neyine başka bakayım
(bkz: dimes kırmızı meyveler)
Sosyal medyadan sürekli meyve suyu hediyeleri gönderen şirin marka. bir bana göndermedin vijdansız :/
sıkma portakalın cam şişede satışının yapılması güzel, karton ürün hep samimiyetsiz gelmiştir bana zaten. cam şişe öyle mi, rengini görüyorsun, şeffaf, içi dışı bir.
sarı smoothiesi candır, gerisi heyecandır.
sıkma portakalından yeni yeni haberdar olduğum ürün, neredeydin sen aslanım?
sıkma ürünleri çok iş yapan marka, evde kendim sıkana kadar harcadığım enerjiyi içtiğim portakal suyundan karşılayamadığım için zarardaydım.
iş ilanına yaptığım başvuruyu görüntüleme zahmetine bile girmeden başvurunun 2 hafta kadar sonrası pozisyona başkası alindi malesef mesajı atmış firma. bir görüntüleseydiniz zahmet edip.
turizm bakanının eşininin aldığı meyve suyunun içinden küf çiken marka.

bu markanın daha öncede böyle şeylere karıştığını hatırlıyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar