bugün

avrupa ile amerikanın kapışacağı ünvandır.(ingilizce amk )
dil yerinde öğrenilir. dolayısıyla öğrenmek istenilen dil için konuşulduğu ülkeye gitmek ve eğitim görmek en güzelidir.
türkiye olmadığı kesindir.
dil dile değmeden öğrenilmez tezinden yola çıkarak öğrenilmek istenen dilin kullanıldığı ülkelerde öğrenilir.
kanada olması muhtemeldir.
xvideos'un konulu videolarıdır efenim.
evinizdir. türkiyede çalışan, güvenilir bir yabancıyla aynı evi paylaşırsanız diliniz gelişecektir. şimdi millet speakingini geliştirmek için yurtdışına gidiyor ya( bu arada kim istemez gitmeyi) e peki orada kiminle muhabbeti kuracaksın? ingiltere buna güzel bir örnektir. bir arkadaşım gitti, türkler hariç konuşabilecek insan bulamadan geldi. not: işbu entry birkaç aylık yurtdışı yerleşimi kastedilerek yazılmıştır.
bu dilin vücut dili olanı var ingilizce olanı var tabiki illaki birisinin öğretmesi gerekmekte.
anatomi atlası.tamam tamam vurmayın.
(bkz: world of warcraft) Ben yeminlen bundan öğrendim.
RusÇa iÇin laleli.
öğrenmek istediğiniz dilin konuşulduğu ülke.
ingilteredir.tabi orada bir ailenin yanında kalmak lazım.
ingilizce için kaş kalkan, rusça için antalya alanya, gürcüce için artvin, almanca için kemer ve alanya, italyanca için ferzan özpetek'in evi, fransızca için galatasaray lisesi ve üniversitesinin olduğu yerdir. ne gerek var o kadar uzak memleketlere gitmeye.
interrail trenidir her dilden adam vardır tek dille de kalmazsınnız üstelik.
sultan ahmet meydanıdır. turiste kitap satmaya çalışan yedi yaşındaki çocuk bile 3 dil biliyor.