bugün

bok çuvalı gibi yere serilen 3 adet kansız köpek içerir.

ayrıca;

(bkz: hendek soğuk muydu kardeş)
--spoiler--
la bacağına atın yeter
--spoiler--

zevkle ve kahkaha atarak izledim. gece vızıldayan sivriyi duvara yapıştırmak kadar zevkli.
harika görüntü çok beğendim yeni yeni çekimlerini bekliyoruz.
Yazarlardan birisi karşı karşıya gelseler de askerimizin gücünü görsek demiş... gerilla taktiği bu aslanım hava karada buldumu indireceksin.
Call Of Duty oynayan şanlı Türk askeri. 2. pkk'lı kaçarken götünden yediğimi mermiyle ölmesi de bizleri güldürmüştür.
Beyinsizlerin beyninden vurulduğu görüntü. Bırakın gebersin it.
Zevkle otsbir cektigim videonun basligidir.
Eline silah alıp devlete doğrultan her teröristin sonu budur. Bu köpeklere karşı allah yâr ve yardımcın olsun mehmedim.
Yani şu görüntüleri izleyip de mutlu olan varsa diyeceğim mutluluktan diyemiyorum arkadaş. izleyin amın oğulları izleyin de o Göt deliğini yaladığınız böceklerin nasıl sürüne sürüne geberdiklerini görün.
O yerde sürünen it yok mu hele. En cok onu seviyorum favorim o.
IBNE POLISLER. HIC HALI SAHADA KALECIYI TEK YAKALAMADINIZMI 2 3 KISI BIRDEN,
O YERDEKIYLE AZCUK OYNASAYDINIZ BIR SAGA BIR SOLA.
BIDE DUVARIN ARKASINDAKININ KANIYLA DUVARA CIZDIGINI SAH ESERI SATIN ALMAK ISTEYECEK SANAT SEVERLER VARDIR.
LAKIN 1 NE OLDUGUNU ANLAMADI ONA UZULDUM.
RENKLISI YOK MU! HD FALAN!
yokmu artıran .

sıradakiler köşeden kafa uzatsın yeterli .

evel allah bizim mermilerimiz anaların babaların dualarıyle isabet bulurlar .

havaya sıksak gider teroristin kafasına saplanır .

kaldı ki hafifden nişan almak .

evel allah .
Çok beğendiğim film. ikinci filminin en kısa zamanda vizyona girmesi dileğiyle.

(bkz: sikin)
siyasi görüşün, dini inancın, yaşama amacın beni zerre ilgilendirmiyor. bunlardan bağımsız yorum yapacağım.

bu görüntüleri izlerken, eğlenip dalga geçen, üstünden espri kasan, vesaire...

hepiniz ruh hastasısınız.
Vatan hainliğini insaniyet diye satmaya çalışan bazı kanı bozuklar, yayınlanan bir pkk videosu olsaydı ahlaksızca orgazm olup gerilla çığlıkları atacaklardı. Sahte insanlığınızı sikeyim sizin.
ellerine sağlık askerlerimizin.

malum grup kudurmuş yine hahahaha.
ister istemez aklıma (bkz: çıkartmadan 3 atmak) olayını getiren video.
teslim olmaları için kendilerine uyarı yapılmamış olması insan haklarına aykırıdır, hani tsk teslim olun uyarısı yapmadan ateş etmiyordu, yazık, onlar da insan.
Onlar insan değil ne uyarması birde konuşuyor. Bölge halkını bile öldürüyor kullanıyor bunlar. inşallah başınıza musallat olurda bu teröristler görürsünüz. Sonra viyak viyak ötersiniz asker polis yardım et diye. Bunlar terörist ve bizim ülkemizde ki kadar böyle yumuşak davranılan başka ülke varmı acaba. Herife bak o polislerin askerlerin içinde kürtte var gerizekalılar. Pkk sempatizanlığı yapmayın.
harika bir video. işte bunlardan yüzlerce var. *

polisimizin her şeye rağmen merhametli davranması da ilgi çekicidir.

(bkz: counter terrorists win)
yine izledim, yine keyfim yerine geldi. teşekkürler türk polisi.
Counter win.

Haha kahkaha attıran görüntüler.