bugün

Günümüzdeki çarpık, anlam doluluğundan uzak, yalnızca belli başlı amaçlara ulaşmak için izlenen flörtleşme yolunu anlatan bluTV belgeseli.

Hakikaten iğrenç tüm bu şeyler. Yarısına kadar izleyebildim. Flört edem, onunla bununla konuşam, onla bunla takılam... Ne karaktersizce ve onursuzca bunlar. Günümüz insanı değilim ben, olamayacağım da.
Reşat Nuri güntekin'in dediği gibi: bu çağdan etimle kemiğimle nefret ettim.

Gerçek sevgiyi aramak, bulduklarında da sahip çıkmak yerine yedek listesi yapıp önlerine gelenle fingirdemek kendilerini iğrenç hissettirmiyor mu acaba? izlerken benim midem bulandı da.
internet çağı her türlü bokluğu içinde barındırıyor. Her şeye erişim kolaylaşırken, karakterde ve sadakatte de noksanlık meydana getiriyor.
Çoğunlukla günümüz kızlarının, ego tatmin etmek için erkekleri kullanması ve 1 kişi yetmediği zaman da yedek kulübesine attıklarından kullanması sonucu oluşan karaktersiz olay.

Ve aynı zamanda günümüz erkeklerinin de karaktersizce abazalık yaparak bu tip karaktersizlikleri umursamayıp çakar geçerim kafasıyla oluşan olay.
artık yaşam iyice dijitalleştiğinden mütevellit; buna bağlı olarak da en saf duygular dahil dijitalleşiyor. insan, enin de sonunda dijitallikten de sıkılacaktır.
Öncesini daha güzeldi tabi. Görenler şanslı.
Essy'e bu denli katılacağımı tahmin etmezdim.
Sadece üslup biraz daha düzgün olabilirdi.

"hakikaten iğrenç tüm bu şeyler. yarısına kadar izleyebildim. flört edem, onunla bununla konuşam, onla bunla takılam... ne karaktersizce ve onursuzca bunlar. günümüz insanı değilim ben, olamayacağım da.
reşat nuri güntekin'in dediği gibi: bu çağdan etimle kemiğimle nefret ettim.

gerçek sevgiyi aramak, bulduklarında da sahip çıkmak yerine yedek listesi yapıp önlerine gelenle fingirdemek kendilerini iğrenç hissettirmiyor mu acaba? izlerken benim midem bulandı da."
+1
Onunla bununla takılam, yedekte de sevgilim olsun, maymun iştahlı biri olam, elimin altında biri dururken gözüm de dışarda olsun mantığını meşrulaştıran leş belgesel.

ilk bölümünü en fazla yarısına kadar izleyebilirken ikinci bölümünü açmaya midem el vermedi. Etraf Yeterince sadakatsiz dolu zaten, izleyip ilham alan basiretsiz çok.
Finali bok gibi. Donanimhaber den bulursam bu kadar oluyor iste.
Çağımızın gereğidir, mümkündür.

Her konuda değişim olduğu gibi fantazilerimiz de dünyayla beraber değişiyor, ilginçleşiyor.