bugün

marmara üniversitesi iibf'de makro iktisat derslerine giren, genç yaşına rağmen birçok profosörden daha çok saygı duyulan asistan. saygılarımızı iletiriz.
marmara üniversitesi iibf'sinin dekanın asistanıdır.Geldiği makro dersinde çogu zaman çok şey anlatmaz ama iyi niyeti, öğrenciye saygısı,ve özverisi ile ileride iyi bir öğretim görevlisi olacagına emin oldugum öğretim elemanı.
öğrenci dostu bir asistandır. kendisi amerika' da mastır yapmıştır yanılmıyorsam. öğrencilere her türlü kolaylığı sağlamasının yanında, güler yüzlü ve her sorulan soruya bir cevabı olan, öğrencilerin her türlü sorunuyla ilgilenen marmara üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi öğretim görevlisidir. iktisat klübünün düzenlemiş olduğu her türlü organizasyonda parmağı vardır.

öğrencileri kırmayaya özen gösterirken, öğrencilerin derse katılımının az olmasından şikayetçi idi. bunu değiştirmek için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır bir izlenim bırakmıştı bizde.

kendisiyle ilk tanışmamız haydarpaşa kampüsünde kayıt olurkendir. öğrencilere yardımcı olmak ve okul hakkında bilgi vermek için orada bulunuyordu. iktisat klübü broşürleri dağıtıyordu.

kendisinin yüzücü olduğu da söylenmektedir. bu ne kadar doğrudur bilinmemektedir. genç kızların sevgilisi midir o benim sorumluluğumda değildir ama en sevdiğimiz hocalarımızdandır orası kesindir...
Devrim hoca.. Marmara Üniversitesinde makro ekonomi hocasıdır.. Okulun parmakla gösterilecek hocasıdır çok sevilir öğrencilere de çok yardımcı olur şuan doçent oldu sanırsam çok başarılıdır..
adam gerçekten makro iktisat anlatıyor. gerçekten iktisat anlatıyor..
ve bu ülke için fazla naif bir adam. yolu açık olsun.
Marmara üniversitesi ekonometride 1.sınıfın ilk döneminde iktisada giriş dersine giren mükemmel hoca. 2. dönem bizimle olmayacak oluşu çok üzücü. Gerçekten anlattığı dersten keyif alan ve öğrenciye keyif veren cinsten bir öğretim üyesi. Ülkemizde eğitim kalitesi arttırılıcaksa bu şekilde insanlar sayesinde artacağını düşünüyorum.