bugün

Bize vereceğine 155 ülkeye peşkeş çekti.
Bu ölünce heykelini diksinler, cenazem kalabalık olsun diye.
Bizim vergilerimizle ağalık yapıyor.
insanlar oturdukları yerden her işi kolay sandıkları için eleştirilmesi doğal olay. Milyonlarca insana beşer adet maske temin edip ve bunu evlere dağıtmaktan bahsediyoruz beyler. Ve üstelik dünya üzerinde bir salgın hastalık var. Yani dışardan temin imkansız. Ayrıca önceliğini hastanelere, sağlık kuruluşlarına vermek zorundasın. Gerçekten devletimin sağlık konusundaki her adımını tebrik ediyorum.
ah ah

gene chp den gocunma

bu gün chp li belediyeler

isteyene evine kadar ve ücretsiz olarak gödereceğiz

deyince

akabe tornistan edip

parayla satmaktan vazgeçip ücretsize çevirdi

iyi ki varsın chp.
Siteyi bi rahat bırakında maske sipariş edelim.
Bedavayı seven milletimize hayırlı olsun. Bakıyorum da siteyi çökertmişler. Maske alacak parası olmayanlar milli dayanışma adı altındaki sözde biz bize yeteriz kampanyasına para yağdırıyorlar.

iş maske almaya gelincede cimrice davranıyorlar. Komik.
link patlak...
bir işide düzgün yapsanız dişimi kıracağım...

not: yaklaşık 600 insanımızı kaybettikten sonra maske dağıtmak...
bu ne hız be kardeşim... bu ne hız...
(bkz: devletin haftada 1 paket ücretsiz maske dağıtması)
akp nin yine halk için emek verdiğini gösteren çarpıcı gerçektir...
https://maske.epttavm.com/

Kişi başı 5 adet dağıtmaktadır. isteyen bu linkten başvursun. Ptt aracılığı ile ücretsiz olarak temin ediliyor.
ptt kargo aracılığı ile uygulamasına başlanan faydalı icraat.

türkiye cumhuriyeti devleti her vatandaşa haftada 1 paket maske (5 adet) ücretsiz olarak adresine getiriyor.
görsel

ücretsiz maske temin etmek isteyenler için;
https://maske.epttavm.com/

buradaki formu doldurabilir, kendiniz ve ailenizdeki bireyler için haftada 1 paket maskeyi ücretsiz temin edebilirsiniz.
yani siz ve ailenizde sizden başka 3 kişi daha varsa haftada 4 paket maske alabilirsiniz.

maskeler ptt kargo ile adresinize ücretsiz getirilecekmiş.

güzel bir uygulama. yermesini, eleştirmesini bildiğimiz gibi olumlu icraatları övmesini ve alkışlamasını da biliriz.

sitede baya bir yoğunluk var, sık sık deneyin.

not: 20 yaş altı ve 65 yaş üstüne maske yok. çünkü onlara sokağa çıkmak yasak.
boşuna siteyi meşgul etmesinler.

edit: evet sipariş vermeyi başardım. bakalım gelecek mi? gelirse burada yayınlayacağım.