bugün

Bu olay tarih boyunca oldu diyorlar. En son olan ise, Osmanlı imparatorluğunun başına Türkiye Cumhuriyeti geçti.
keşke adının ağırlığını taşıyabilseydi.
yav bunu yazan söyleyen gerçekten inanarak mı söylüyor acaba. Ekmek için ekmeleddin bile daha inandırıcıydı bence.
barajaltı kalma olasılığı yüksek geçse bile 10 veya 15 anca.
Devlet bahçeli zaten adı üstünde devlettir.
Duyulduğunda insanı hunharca güldüren slogan.

Ulan ellerini bozkurt yapıp böyle slogan atan adamlar. Milliyetçiliği ayaklar altına alan birine oy verdi. Yazık..
Bir kısım mhpli bir zamanlar bu sloganı attığı için utanıyor artık kendinden, biz türkeşciyiz, sen eskiden görecektin mhp'yi diyor.

Geç ereksiyon olan yaşlı adam sendromu, bir zamanlar görecektin bizi...

Koltuk sevdasına koca parti ne halde. Yazık...
Bir şeyin başına gelecek de o devlet değil yalnız.
Gelemedi maalesef.
geldi mi ?
geldi.
girdi mi?
fazlasıyla.
https://youtu.be/IvjTsfl2Yi8
sıra bu listede adı geçenlerde. 2 ileri 1 geri bakmalarında fayda var.
Gülmedim.jpg.mp4.
devletin başına çorap örecek.
bunun için Atatürk'ün dirilip devletin başına geçmesi lazım...
görsel
devlet olmak için hiçbir zaman iktidara meyletmedik. zira 50 yıldır türkiye' nin en büyük gençlik hareketi ülkücü harekettir. ülkücü hareketin kendi içinde bir emir komuta zinciri ve prensipleri vardır. bu prensipler gereği devlet hoca, her şeyi göze alarak ülkesinin bekası için devlet aklıyla hareket etmiştir.

devletin başında devlet olduğu için bugün rantçılar, menfaatçiler, parselciler bir bir istifa etmekte. bu yüzden o muhteşem yüzyıllar ın yerini türk milliyetçi diziler aldı. bu yüzden bugün darbe komitesi dosyaları incelemiyor. devlet görevinde, devletin başında. var ol hocam.
haahahasiktir * auuuuuu.
Sevilen bir slogan. Evet.
Kahkahalara boğan sözdür.

- ricip bey neredesiniz? Ben beceremem ki ben hep yancıydım.*
Allah korusun.

Bahçelinin cumhurbaşkanı seçildiği bir ülke düşünün. Ya da binalinin. Tayyip ölümsüz değil. Yerine gelecek kişiler hayatınızı alt üst edebilir. Ve o sistemden geri dönüş hiç kolay olmaz.
tam tam dansı !

https://www.youtube.com/watch?v=HYfDOeahW6Y
hayaller hayeller, kucak dansı yapmak ile devlet başına gelinmiyor.
devletin basina devlet gelecek diyenler hakli cikti, cok ayip etmisler ama amlarina koyayim ben onlarin cunku su an ulke cehennem yeri.
artık kendisinin dahi inanmadığını düşündüğüm slogandır.

devletin başına iktidar ortağı olarak bile geçmek istemedi. yapabilecek çok sağlam hamleleri varken yapmadı.
tengri'den dileğimiz budur, türkiye'yi gerçek sahipleri yönetsin diyorsan bunu söyleyeceksin aksi takdirde tam bağımsız türkiye hayaldir ey devrimci muhafazakar kardeşim. bahçeli bir türkeş değildir için rahat olsun.
allah o kadar merhametsiz değildir lafıdır.

allah korusun lan harbi, bi geldi de başa, herif topumuzu sattı...