bugün

derya baykalın show tv de sunuculuğunu yaptığı program.amacı:işe yaramayan eski esyalari hepten bi boka yaramaz hale getirmek.
çok gereksiz ve çok yalaka bir bayanın, lüzumsuz programı.
derya gibi'nin yeni versiyonu olan derya baykal programı. burda derya gibi'den farklı olarak kadro geliştirilmiştir...

bir kadın bir tarafta yemek yapar, bir başkası bir şeyler diker, bir de konuk vardır. derya baykal konuğun marifetini sınar, eline şiş verir, şunu yap der vs.

bir yandan arkada deli kızın çeyizi mahiyetinde üst üste süsler püsler durur, göz yorar. derya baykal mersin'deki izleyicilerinden gelen abidik el işleri için onlara ve ekran başındakilere kucak dolusu sevgiler yollar... program bu şekilde sürer gider...
iki dakika oturup izleyeyim dedim, yok anam yok harbi çekilmiyor.

biri diyor onu yapalım, o bitiyor ama tam bitmiyor diğerini yapmaya başlıyorlar, oradan o olmadı diyor, bu da diyor ki hallederiz diyor, sonra diğeri hadi bakalım diyor, olmadı mı ki diyor. ne diyonuz olum dedim kalktım geldim valla.

aslında ne yaptıklarını kendileride bilmiyorlar ya boşver, uğraşsın dursunlar.

(bkz: kolay gelsin derya abla)
izlemeye 8 dkk dan fazla tahammül edilemeyecek program . Ne zaman ki bardaktan araba yaparlar die beklemekteyim .
Luzumsuz işler daire başkanlığının bi başka şubesi .
ayakkabıdan radyo yaparsa mesleğinin zirvesine gelecek.
derya baykal'ın düşmüş çenesiyle, bitmek bilmeyen konuşmasıyla insana eziyet gibi gelen, daha fazla tahammül edinilmeyeceğinin anlaşıldığı anda ana avrat sövülüp değiştirilmeye mahkum program. bir insanın nefes almadan, duraksamadan ne kadar konuşabileceğini öğretmiştir.
kim ne derse desin en düzgün, en izlenebilir kadın programıdır. tanınmamış şarkıcı ve türkücülere methiyeler düzen bir sunucu söz konusu değildir; zira konuklar genelde tiyatro oyuncularıdır. deryalı günler'i izleyen insan, hiç tiyatroya gitmeden, nerede hangi oyun sahneleniyor, kimler rol alıyor öğrenir. çoğu saçma sapan olsa da el işleri yapılır, alanlarında uzman doktorlar seyircilerin sorularını yanıtlar, bir yandan yemek pişer, derya baykal kendine özgü hafif çılgınsal* ama sevimli haliyle programını sunar. konuk eğer şarkıcıysa mutlaka iyi şarkıcıdır, tek bir şarkı söyler ve canlı söyler. program boyu playback yapılan şarkıda göbek atan seyirciler yoktur. yalan mı gerçek mi anlayamadığınız dramatik hikayeler, gözü yaşlı insanlar yoktur. iyi programdır. ve daha ilginci, bu program yayın hayatına devam edebilecek kadar iyi rating almaktadır. bunu başaran da derya baykal'dır.
Annenin sıkıldığı günlerde bak Tv de bişey yok diyip açtığı programdır. Yaptıkları o şeyleri yok yemek tariflerini izlemek zorunda kalırsın ve anen ikide bir aa ne güzel yaptılar demesiyle bakarsın ama sana güzel gelen birşey yoktur. Kısacası genel izleyici kitlesi yerine anne izleyiciler yazısı felan koymalılar.
derya baykal'ın teletabi kıyafeti giydiği programdır.*
ismi güzel tv programı. *
an itibari ile okan bayülgen'e, mutfağı basan uğur dündar muamelesi yapılan programdır.
derya baykalın show tv de sunduğu eskı işe yaramaz eşyaları işe yarar bı hale getıren program. ama beceremıyorlar.
bugün derya baykal ın deniz sandviçi ismiyle zeytin ezmeli, domasteli bilmemneli sandviç yaptığı program. yeminlen görüntüsünden midem kalktı. sandiçten soğudum o derece. adam gibi yemekler yapın lan. bir iki tarif öğreneyim de okullar açılınca uygularım. *
angel kek adı altında ayin yapmış programdır. an itibariye disko kralı'nda medya arkasında gösterilmektedir.
Gene başlamış işsiz programı. Bu kadına acayip gıcığım. Evet.