bugün

aldığı düşük notla gurur duyan, kaybetmeye programlanmış liseli gençtir. ama yine de knight online de başarılı, futbolda orta seviyededir.
adı üstünde liseli gençliktir. daha hayatının baharındadır. önünde üniversite gibi bir sıkıntının olacağını bilir ve lise dönemini en eğlenceli bir şekilde geçirmek ister. looser mıdır? değildir.
(bkz: looser liseli genc kim lan)
orta dercede futbol oynar, hatta ikisini toplasan geçmez notlarıyla da övünebilir, ama looser değildir, çapulcu, serseri, it, kopuk olabilir ama türkçe terimlerle fişlenmeye değer kişilerdir.
(bkz: loser)
(bkz: looser derken)
bir şekilde mezun olduktan ya da siktir edildikten sonra, hayatı da aynı şekilde kaynatamadığını gördüğünde bunalıma sürüklenen tiplerdir.

lisede birlikte geyik çevirdiği kankalarının hayatta güzel yerlere geldiğini gördüğünde kendisini kazık yemiş gibi hissetmesi kaçınılmazdır. "ulan ortamın maymunu bizmişiz meğer" dediğinde artık çok geç olmuştur.
looser değil loser gençtir. gençliğini yaşamaktadır, futbolu ve knight online'ı kızlara tercih ettiği için kızlar tarafından çekilemeyerek loser denmektedir. bilmiyorlar ki o kızlar liseyi bitirdikten sonra ev kızı olacakken o genç o hatun senin bu hatun benim daldan dala atlayacaktır..

(bkz: ders dinlemeyi marifet sayan inek liseli genç)
(bkz: liseli gencleri aşağılamayı marifet sanan loser yazar)
(bkz: looser değil loser olacak)
(bkz: tespit yapıyorum dikkat çekiyorum)
(bkz: ben de biliyorum o bkznin calismayacagini)
oyle pis bir genclik ki sozlukte yazan arkadaslarinin ingilizce derslerine adaptasyonunu bozar ve sozluge "looser" yazar. ayrica turkce derslerini ise tamamen rezil ederler, ayni yazar arkadaslarinin ozenti basliklar acmasina neden olur.
(bkz: bye bye turkce)
yeter artık vurmayın öldü denilesi gençtir.*
malesef fazla lewel kasamadığı ispatlanmıştır.
(bkz: bayrampaşa özel loser lisesi)
hocam bu çocuk bana loser diyooooo (bkz: LOSER)
sonradan pişman oluncak şeydir. hem kendi hem de arkadaşlarının zamanını boş yere çaldığını anlamakta zorluk çeken liselidir.
(bkz: aymaz)