bugün

ya çok gergindir ya da çok neşeli.

belli eder, anlamamak size kalmış.
içine atar tehlikelidir patlarsa kimse tutamaz en has psikopatlar bu gruptan çıkar.
kimsenin derdi ile dertlenmesine gönlü razı değildir.
Ben değilimdir. Bokunu yemiş bülbül gibi sessiz sakin otururum. Suratım düşer. Hatta aşırı sinirliysem küfürlerimi duyabilirsiniz.
Daha agzini acmadan karsindaki hödukler kişın gecirdigi gripten kpssden kalisine kadar yok nenesinin soktugu lafa kadar anlatinca susuyosun . Kendi icindeki sıkınti yeminle degerleniyor böyleleriyle paylasmaya kıyamiyorsun . Sonra zaten ya sorun cozuluyor ya zamanla baska seyler yasayip devam ediyosun hayat hic durmuyor .
belki iyi bir şey yaptığını sanır ama içine attığı her derdin ilerde büyük patlama olarak geri döneceğinden haberi yoktur.
Hep geri planda kalmak isteyen insandır ama bilmez ki dertler paylaştıkça azalır. O zaman belki daha da hafifler acıları. Haydi biraz cesaret denilesi bireydir.
herkes ahanda ben! demiş gari , ama benimde diyesim geldi. Ahanda ben!
benim derdimin kimseyi ilgilendirmediğini düşündüğüm için çevreme belli etmem. zaten duygularımı belli eden bir değilimdir.
ne belli edecen ya? sonra noldu noldu? ebenin şeyi oldu. anlatılarak çözülecek bi şey olsa anlatırdık herhalde.
- şimdi anlattırmayın bana derdimi.
+ derdin ne?
- kız yog. olsa da tip yog, tip olsa para yog, para olsa, gızın göynü yog, gızın da göynü varsa zaten ölmüşümdür muhtemelen. çünkü bu kadar ihtimalin bir araya gelmesi için anca ölmek lazım.
bir süre sonra büyük patlak verir.
benim.

sigara kullanıyorum -10
bitki temelli besleniyorum +5
spor yapmiyorum -5
bunun stresini de ekle -10

kafadan 10 sene sonra beni bi kalp krizi alır götürür. amık öyle kaderin.
belli edince; derman olmaya gelenlerin, aslında derman olmadığı ve bu sayede derdini sadece belli etmekle kalacağını bildiği için, böyle bir yol belirlemiş olan insandır.
çok güzel belli etmem..

derdim de neşem de benimdir.. sadece bana aittir..

herhangi bir dalyarağı ortak edecek değilim..
son bir senedir ben olmaya başladım, daha tamamlamış değilim.
'hayat sana güzel' lafını sıklıkla duyan insandır. belli etmediği dertleri, başkalarına dert olur.
Çevresi tarafından dertsiz sanılan insandır. Hep gülmesi beklenir. Mına koduğumun gerizekalıları düşünmez bu adamın sıkıntısı hiç mi olmuyor diye. Pezevenkler.
Derdini kendi içine gömüp gülüp geçen insandır. Herşeyi alttan alırlar.
Böyle insanları asla üzmemek gerekir. Çok kalender insanlardır. Kimileri en yakın arkadaşına, dostuna bile derdini söyleyemez.

Her daim gülümser. Kimi zaman kimse duymadan gizlice ağlar. Kimse onun haykırışlarını duymaz. Kimseye fark ettirmez.

Sizin elinize bir diken batsa hemen yanınızda olurlar çünkü yaşamışlardır. Acının ne demek olduğunu çok iyi bilirler.

Bir ihtiyaçları olsa bile kimseye söyleyemezler.

Bu gibi insanları bizim bulmamız gerekiyor.

Kimi zaman ise bir anda duygusala bağlaybilirler. Bir anda duygudan duyguya geçerler.

Allah onların yardımcısı olsun.
açık konusayım dertli gözükülür ama millet takmaz. e insan da belli etmiyorum derdimi tribine girer. aslında olan diğer kimseler derdinizle pek de ilgilenmez.
kim ne yapsin benim derdimi der. en yakinina ablasina dahi anlatmaz. sonra bir bakmis icine attigi her sey sagligindan cikiyor... tecrubelerle kanitlanmistir.
derdi olan neylesin
derdi neyse söylesin
korkuyorsa neylesin
hiç korkmasın söylesin.
içine atan insandır 30 una gelmeden saçları beyazlar ya da dökülür. mide ülseri olur.
yasadiklarini icine atan insandir.en asil insandir belki de karsisindakinin onu anlamayacagini bilir yada zaten cozumsuz kalacagini..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar