bugün

Zar zor gulen ve etrafindakileri de kendi dertleriyle bogmak istemeyen ince insandır.
başkalarına belli edip de onları kendi üzüntüsü için üzmek istemeyen, sorununu olabildiğince kendi çözmeye çalışan insandır.
"derdi olsa da belli etmeyen insan"
görsel
Bu tip insanlar genelde içine atar, atar ve yine atar ama bir gün fena patlar.
derdini anlatıp da hatırlamaktansa unutmak istiyordur.bence en iyisi.
Akrep burcu olması muhtemeldir.
benimdir.

16 senedir.

evet akrep burcu.
içine atmaktan içi şişmiş olan insandır. Ancak şöyle de bir durum vardır ki her derdini herkesle paylaşıp da aciz olduğunu belli etmeyeceksin.
Herkes seni çok güçlü görecek ve bilecek.
Hangisi daha doğru bilemedim.
O dert kimin yüzünden benimleyse gider o kişinin ağzına sıçarım. Ne belli etmicem banane o çeksin.
Ha eğer kisiden dolayı değilse de kimseyi rahatsiz etmem kimse cekmek zorunda deģil.
Diğer insanları dertleriyle sıkmak istemez. Hayatı olumlu tarafından bakmaya çalışan insandır.
ben olamam.ben kendimi bildim bileli dertliyim.bunu temsil eden itemler, soluk bir yüz, iki paket sigara ve normal ucuz çakmak.10 dakika tasfir edilen duman tiyatroları.ben belli ederim, elimde değil.
elinden yüzünden gözünden öpüyorum her kimse o. Tipime bakıp nasıl oldugumu ne bok yedigime varıncaya kadar anlarsınız o derece bariz yani demn it.
Ben. Partilemekten sağ kulağımda geçici duyma kaybı yaşıyorum. inş geçicidir. Kimseye de soramıyorum, hastayım hiç kimse bilmiyor resmen.
içine atan insandır.fazla atarsa hastalık yapabilir.
Kan kusup kızılcık suyu içtim demek bu durum için geçerlidir.
Cok az vardır böyle insan. Kendi sorunlarıyla başkalarını meşgul etmek, acınası duruma düşmek istemez. Zaten dert de herkese belli edilmez. O zaman adı dert olmaz.
olması gerekendir.
aslında belli eden insanlar ilgi isteyen insanlardır.
kimseden zorla ilgi, acıma duygusuyla yaklaşım bu neden duygu sömürüsü yaparak empati beklemeyin.
yanlıştır.
(bkz: Morria)
yasadiklarini icine atan insandir.en asil insandir belki de karsisindakinin onu anlamayacagini bilir yada zaten cozumsuz kalacagini..
içine atan insandır 30 una gelmeden saçları beyazlar ya da dökülür. mide ülseri olur.
derdi olan neylesin
derdi neyse söylesin
korkuyorsa neylesin
hiç korkmasın söylesin.
kim ne yapsin benim derdimi der. en yakinina ablasina dahi anlatmaz. sonra bir bakmis icine attigi her sey sagligindan cikiyor... tecrubelerle kanitlanmistir.
açık konusayım dertli gözükülür ama millet takmaz. e insan da belli etmiyorum derdimi tribine girer. aslında olan diğer kimseler derdinizle pek de ilgilenmez.
Böyle insanları asla üzmemek gerekir. Çok kalender insanlardır. Kimileri en yakın arkadaşına, dostuna bile derdini söyleyemez.

Her daim gülümser. Kimi zaman kimse duymadan gizlice ağlar. Kimse onun haykırışlarını duymaz. Kimseye fark ettirmez.

Sizin elinize bir diken batsa hemen yanınızda olurlar çünkü yaşamışlardır. Acının ne demek olduğunu çok iyi bilirler.

Bir ihtiyaçları olsa bile kimseye söyleyemezler.

Bu gibi insanları bizim bulmamız gerekiyor.

Kimi zaman ise bir anda duygusala bağlaybilirler. Bir anda duygudan duyguya geçerler.

Allah onların yardımcısı olsun.