bugün

depommesdeterre kadar olmasada biliyorum biraz fransızca gülücük.ortak bi bebeğimiz olan yazardır.*
üzüntüsünden kurtarmak için nick altının dolması gereken yazardır. **sen mi benmi sonradan geldik bilmiyorum ama. geç olsun güç olmasın diyelim.

hoşgeldin.
nickaltı neden dolu değil diye üzülen yazardır. yeter ki üzülmesindir, yazıyoruzdur.
mutlu olmasını istediğim, saygıdeğer ve nesildaş bir yazar. kendisiyle aynı hisleri taşımamdan dolayı onu anlayabiliyorum, buraların hep dolacağına olan inancımız tam.
hoşgelmiştir efendim. klavyene kuvvet, koştur bakalım sözlükte.
hoşgelmiş yazsam hiç olmaz. hoşbulduk desem kabul görür mü sormak istediğim yazar.
aynı kaderi paylaştığım sekizince nesil yazar (#11882789)
ukte'lere takmış yazardır, kolay gelsin vesselam 133 sayfa.
kibar ve düşünceli yazar.
sol frame de adını görünce, yoksa o da mı gidiyor dediğim yazar. neyse gitmiyor buradaymış henüz.
(bkz: #11877619)

numaralı entrysi ile gülümsetmiştir. şaka yaptığını düşünmekteyim. *
nickini zirve başlığında görür görmez atladığım yazar. garip nickleri sana eve gidince bakıcam diyerek geçiştirmek huyumdur. zirvemizin fotoğrafçısı.
9 haziran 2012 gavur izmir zirvesinde tanıştığım yazar. Bol bol sohbet ettik ama Doyamadık. izmirli. Pek ısındım. Bir de Ayvalık'a gidicez biz. *
zirveye erken gelip gece uykusu ve bendenize katılan, sohbeti tatlı mentol ve karanfil yazardır.
çok entel bir yazar boo isimli köpeklerle uğraşıyor birde sevdiklerine öküz diyor.
burdan öküzcüklere selam ederim.
bir entrysin de semizotu yemeğini nasıl tanımlamış bakın;

semizotu yemeği ;

semizotundan yapılan bir yemektir.

yok artık pırasadan falan deseydin .