1. 1.
  stoklanan, biriktirilen, daha sonra kullanmak üzere saklanan malzemelerin konulduğu geniş alan.
  ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  yerine göre geniş değil, aksine daracık olanları da vardır. ne ürün sığar, ne de insan. büyük firmalar bu yüzden genellikle ana transferlerini merkez depoya, mağaza transferlerini de; merkez depodan, cep depo diye adlandırılan geçiş deposuna yönlendirirler.
  ... tabuttamenemenyapanimam
 3. 3.
  çanakkale barlar sokağında bir bardır aynı zamanda. tüm gençlik oraya takılır, çanakkale gecelerinde, en güzel ortam bu barda olur.
  ... tabuttamenemenyapanimam
 4. 4.
  zeytinburnu'nda 58. bulvar'ın bitimi merv caddesi'nin başlangıç notkasıdır. minibüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçları buradan sağ yaparak merv caddesi'ne dönerler ayrıca minibüsler o marmaris büfe'nin olduğu yerde yolcu indirip bindirirler..zeytinburnu dışından gelen arkadaşlarına depo diye tarif etmeniz zaman kaybına yol açabilir..
  ... okey oynamayan dorduncu selim
 5. 5.
  karaciğer.
  ... feniletilamin
 6. 6.
  12 ocak 2009 tarihinde Kanalturk ' te başlayacak yeni eğlence konsepti. Çok lezzetli birşeyler olacağına eminim.

  Hissediyorum, ruhuma doluyor şafağın güzelliği vb.
  ... kargabeyaz
 7. 7.
  yersiz oyuncular tiyatro toplulugunun kanal turk deki programının adı. pazartesi salı perşembe cuma günleri 21:45 te olacakmıs. mahser i cümbus gibiymiş ama daha eskilermiş.
  ... machados
 8. 8.
  doğaçlama tiyatro dünyada onlarca yıldır yapılan bir doğaçlama biçimidir. Hiçbir grup birbirinin taklidi değildir.

  Doğaçlama gösterilerde yapılan oyunlar kimsenin icadı ya da malı değildir. kısa bir net araştırmasından sonra, herhangi bir doğaçlama portalından oyunların tamamına ulaşılabilir.

  cıbırca kelimesi de, orijinali ingilizce gibberish olan ve özdemir nutku tarafından dilimize kazandırılmış uydurma tiyatro dilidir ve onlarca yıldır dünyada oyunlara hazırlık amacıyla kullanılmaktadır.

  (bkz: gerçekle algının haince yer değiştirmesi)
  1 ... kargabeyaz
 9. 9.
  skyturkte yayınlanan müzik programı. aslında değil, bi programın bi fan page ya da bi twitter sayfası olmaz mı! skyturkun zaten kendine ait doru düzgün bir sitesi yokken.

  yanlış bilmiosan dış yapım bide,medyaya iş yaparken bu kadar vurdumduymaz olmak komik.
  1 ... tintoretro
 10. 10.
  Depo ; Tayvanda üretim yapan dünyanın en büyük oto aydınlatma ürünleri üreten firmalarından bir tanesidir. Fabrikasında yaklaşık 14.000 farklı oto aydınlatma ürünü imal etmektedir. Tayvan'ın ilk 20 sanayi kuruluşundan bir tanesidir. Türkiye de de satışı yapılmaktadır.
  ... enler