bugün

yorulmak bilmeden dünyanın dört bir yanında konser veren muhteşem gruptur.
Wrong şarkısı ve klibi der izlemenizi tavsiye ederim.
'Wrong' parçası ve klibi ayrı güzeldir.

https://youtu.be/5J3FGxHr9iE
depeche mode bir tutkudur.
Depeche mode benzersizdir.
depeche mode kalbe hitap eder ve kıpraştırır.
depeche mode gerçekleri doğrudan suratınıza söyler.
depeche mode ailedendir.
gelmiş geçmiş en iyi gruptur benim gözümde.

gelmeyecek asla onlar gibi..

müzik bir dinse depeche mode tanrıdır, dave gahan'da peygamber. ben bunu bilir, bunu söylerim..
Ruha huzur bulduran müzikler yapan, listeye başka bir şarkı almayıp sıkılmadan saatlerce şarkılarını dinleyebileceğiniz gruptur.
müthiş bir gruptur. hatta en sevdiğim grup sanırım, durmadan arka arkaya dinlerim şarkılarını.
Her daim dinlediğim harika grup. Şarkıya bir giriş yapıyor ki allahsızlar.. aman yareppi, ne zaman dinlesem gaza geliyorum.

Sıkıcı günlerimin fonunda çalan şarkılar hep bu gruba ait. Ayrıca "kes şu zırıltıyı" diye çemkiren kuzenimin kafasına terlik fırlatma sebebimdir *
Come with me

Into the trees

We'll lay on the grass

And let the hours pass..

iyi varsın be dm.
Efsanelerdir. Öyle böyle değil. Tam efsane.

Dave gahan'ın sesi öyle güzel gelir size.. Net.
Gece gece hakkinda 10 entry girildiğini görünce öldü sandığım. *
Şaka şaka. Dave seni seviyorum. Alan geri dön.
Ömür boyu dinleyeceğin tek grubu seç deseler radio head ile Depeche arasında kalır ama muhtemelen bunu seçerdim.
elektronik müziğin kralıdır.ilginç olan (son albümlerinden önce) aynı zaman aralığında dave gahan(vokal) ve martin gore(klavye) single albüm çıkartmışlardır.ve bu albümler pek tutmamıştır.
Bende,Vince clarke üstad için hatırı vardır.yoksa bi pet shop boys değildir.yada boytronic ve yahut rational youth.
her ruh haline uygun şarkıları olan gruptur.