Eğer her ikisini kurtarma gibi bir imkanım olsa, ikisini de kurtarırdım.

Ama sadece birini kurtarma şansım olsaydı, seçimim tabi ki, kadından yana olurdu..
önceliğimi kadından yana kullanırım. kurtarma esnasında, kurtaracağınız kişinin gücüne göre daha az yada daha fazla uğraşırsınız. kadını kurtarmak daha seri olacaktır. böylelikle ivedilikle diğerine geçerim. kurtarma esnasında genellikle boğulmak üzere olan kişinin şuurunun gitmesi de beklenir aksi halde can havli ile sizi de beraberinde dibe götürebilir.
erkeği sertçe itip kadını kurtarırdım...
ikisi ama öncelik kadın.
Etrafımda herhangi bir malzeme bulup denize atarım hangisi tutunursa o kurtulur. Hakka girmek istemem.
ben haberlerde görmüştüm bir kadın kendini denize atmış sonra da onu bir adam kurtarmış.
kadınlar kadını kurtarıyor. erkekler yine kadını kurtarıyor. olan yine erkeğe oluyor. ölen yine erkek oluyor. sonra feminizm falan.
elbette ikisini de kurtarmak isterim. ancak sadece bir tercih yapmam şart koşuluyorsa eğer cinsel tercihim nedeniyle ilk önce kadına yönelirim. ancak cinsiyet harici yaş medeni durum tahsil vb diğer demografik değişkenler açısından konuyu değerlendirip kısa bir durum muhakemesi sonrası yönelimimi değiştirebilirim.
Kusura bakmasınlar ama kimseyi kurtaramam. çünkü deniz fobim var.
denize düşen yılana sarılsın bana ne !
--spoiler--
kısa bir durum muhakemesi sonrası yönelimimi değiştirebilirim.
--spoiler--

yani genç bekar üniversite mezunu bir erkek vs yaşlı evli ve cahil bir kadın görürsen cinsel tercihini mi değiştireceksin bu durumda?
--spoiler--
deniz fobim var.
--spoiler--

sevgili sari civciv, fobinizin altında yatan bir sebep var m?

bu konuda konuşmak isterseniz eğer. memnuniyetle dinlerim sizi.
--spoiler--
yani genç bekar üniversite mezunu bir erkek vs yaşlı evli ve cahil bir kadın görürsen cinsel tercihini mi değiştireceksin bu durumda?

--spoiler--

sanırım cinsel yönelim kısmı biraz kafa karıştırıcı oldu haklısın.

aşağıdaki gibi daha anlaşılır oldu sanırım.

"elbette ikisini de kurtarmak isterim. ancak sadece bir tercih yapmam şart koşuluyorsa eğer cinsiyet harici yaş medeni durum tahsil vb diğer demografik değişkenler açısından konuyu değerlendirip kısa bir durum muhakemesi sonrası yönelimimi değiştirebilirim"
Erdekte kurtarmıstim güzel bir kadını . Kahramanlık ta farklı bir duygu .
Böyle bi soru niye var lan.