bugün

TRT Ankara Radyosunun ve TRT'nin melek yüzlü, üç-dört yabancı dil bilen ve on parmağında on marifet dedirtecek yetenekleri olan -ki bunların bazıları oyunculuk, müzik ve edebiyatla ilgili çalışmalarıdır- sesi suya benzeyen spikeri. Bu insanın bu özellikleriyle bu gezegene ait olmadığından eminim.
Sesi Işık Yenersu'ya acaip derecede benzeyen trt spikeri. Sinirlendiği zaman vurgu ve tonlamalarıyla konuklarını hizaya getiren, ince ayar yapan kişi. Beyniyle konuşan nadir insanlardan biri.
2007 'de RTUK tarafından verilen en iyi türkçe konuşulan program ödülü spikeri.
Yayınlardaki tavrı ve duruşunu çok beğeniyorum. Kimseye eyvallah etmeyen, saçmalayan tiplere TRT demeden fırçayı basan sunucudur kendisi. Dolu olduğu ve potansiyeli her cümlesinden bellidir. Allah için çok da güzeldir. insanın içi gider izlerken - ya da bana öyle oluyor-...
TRT-TÜRK'ü izleme nedenimdir. Patlamış mısırla televizyonun karşısına geçip yüzüne dökülen bukleler izlenesi kişidir. Durudur, zariftir lakin benim olmadığı için güzel değildir.
cok sevimlidir benim arkdasım.. cok gucludur.. hissetmesini de bilir, düşünmesini de.. sadece yanında hissetmek bile insanı rahatlatır..
Nefis sesini duyup " bu ne oğlum" diye tüm dikkatimi yoğunlaştığım 1 gün sonra teslim edilecek projeden alan, TRT Haber' e geçtiğini öğrendiğim spikerdir. Türkiye'deki televizyonların en mükemmel sesidir. Görüntüsüyle beni benden alır - bakın dudakları deyip erotizme girmek istemiyorum- . Farklı bir haller vardır bu kızda. Özetle kendisiyle evlenmek istediğim buradan duyurulur. Hal mi kaldı projeyle uğraşacak.
kendisi az önce TRT Haber'de arz-ı endam etmiştir. ilk kez izliyorum ama rahatlıkla söyleyebilirim ki düşmanın elinde tehlikeli bir silaha dönüşecek vurguları var. Bakışları, mimikleri, duruşu tanımlayamadığım kadar etkileyici. Bir adaya düşsem yanıma alacağım üç şey kendisi.
her haliyle güçlü bir bayan izlenimi veren trthaber spikeri. sürekli alnından aşağı sarkıttığı saçları güzelliğine ayrı bir güzellik katıyor görsel

bugün topluydu saçları. evet, takip ediyorum kendisini de haberlerini de.
Trt Ankara Radyosu'nda en son 2008'de yayınlanan Çifte Şans adlı yarışma programını Cüneyt Cakova'yla birlikte sunardı. Oldukça yumuşak, pamuk gibi bir sesi vardı; insan dinleyince mest oluyordu. Sonradan program kalktı, kendisi radyodan televizyona geçti. Tek eksisi haber sunarken ellerini fazla oynatması, bunun dışında güzel sesiyle her zamanki gibi yine kulaklarımızı okşuyor.
ekranlara yansıyan ciddi duruşun yanında bünyesinde son derece şirin ve eğlenceli tarafları da barındıran trt haber sunucusudur.

en son erzurum 2011 kış oyunlarının açılışını sunmuş ve bu sunum sırasında sevecenliği ile büyük sempati kazanmıştır.

haber sunarken takındığı ciddi duruşun aksine neşeli, espriler yapan, gülücüklerle dolu bir tarzla görüldü erzurumda. çok da beğenildi.

haber sunarken klasik bir ceket gömlek kombinasyonunun altına giydiği kot pantolon ve spor ayakkabısı ile sevilen takdir edilen şeker insandır.

vakti kısıtlı olsa da sözlüğe de gelsin güzel yazılarını bekliyoruz.

son bir tavsiye; düz saç yakışmıyor, fönden uzak dursun. saçlarının bu doğal görünüşü daha şık.

(bkz: başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin)
Conni Nielsen'a çok benzettiğim, tanışayım da bir gülümseyişiyle 5 trilyon borcum olsun kişisi.
şehit haberlerini sunarken gözyaşlarını tutamayan, hepimizin hislerine tercüman olan güzel insandır.

http://www.trthaber.com/h...egimiz-yaniyor-13389.html
"nefes" filminde geçtiği gibi sadece süslü püslü konu mankeni değilmiş bu abla anlaşılan.

onu izlerken şunu düşündüm, en samimi duygularımla.

dünyada her gün yüzlerce, binlerce insan ölüyor. biz de çok geçmeden öleceğiz, mühim olan ölümünün ve arkanda bıraktıklarının bir anlamı olması.
güzel kadın. harbi güzel lan. cool tavırlarıyla beni benden alıyo.
kendisi cool kadının tanımı.
aylar süren adını öğrenme çabalarımın sonuç verdiği, her defâsında insan olanı ekrana kitleyen şuh güzellik. yaradan'ın, elbette her zaman olduğu gibi, güzel bir sanat eseri.
eriten kadın.
2010'lu yılların başında Facebook arkadaşım olan kişi. O dönem gençlik kolları başkanıydı. Şu anda kılıçdaroğlu'nun başdanışmanı. Ardahan - Göle'lidir.