bugün

evet bahsettiğim kişi mustafa islamoğlu, hani şu müthiş(!) divanı olan islamcı yazar.bu adam vakti zamannında olması gerektiği gibi islam dışı sistemlerin karşısında olmuş, en azından zahirde öyle görünmüştür.gelgelelim akpnin iktidara gelmesiyle başlayan islami kesimdeki yozlaşma bizim mustafaya da yansımış.eskiden karşısında olduğu demokrasinin(ki bu demokrasiyle islamın yasakladığı içkiyi serbest bırakabiliirsiniz, kuran içkiyi 'yasaklamıştır'.yani isteyen içer diye birşey yok müslümanlar için) havarisi kesilmiştir.bir yazısında mealen şöyle demiştir:yahu bu demokrasi müthiş birşey ama ben beni takip edenlerden çekindiğim için bunu açıkça söyleeyemiyorum.keşke link aklımda olsaydı.evet modernizm tufanından bizim mustafa da nasibini almış ve davası demokrasi davası olmuş.birgün mason muhammed abduhla karşılaşmış.
abduh:senin adın ne
demokrat mustafa: mustafa
abduh:senin adın mustafa benim adım muhammed, bundan sonra senin adın demokrat mustafa olsun

gibi bir diyalogla mustafamış demokrat lakabına kavuşmuştur.allah takipçilerine sabır versin.yıllar boyu siz demokrasiye küfredeceksiniz sonra şeyhiniz demokrasi havarisi kesilecek zor tabi.
demokratlık söylemiyle müridlerinin yarısını kaybetmiş zavallı insan.
turfanda yetişiyo bunlar.
(bkz: Belediyeden rıza)