bugün

(bkz: demetevler)
(bkz: serbest çağrışım)
ütopya başkanı yüce honos'un yardımcısıdır*
Aramızda ayrılmaz bir bağın olduğunu düşündüğüm Tanrıça. Anaç ve anne şefkati yüzünden de ilgi duyduğum kadın bir Tanrıça.
Seviyorum abi bu Tanrıçayı seviyorum.
Başından beri sakız gibi yapıştım.Anca bantla bağlananlar böyle yapışır.Üstelik o bana yapışmıyor ben ona yapıştım hep.Bir yirmi seneye başka gezegene gider herkes.Yok bu Tanrıçaya her şekilde yapışıyorum.Ki zaten virüslerle dünya yok olur...Doğrusu bu kadar benzediğim birisiyle ilerde kapışmak istemem...Benzeyen kişi benim o değil...Yapışan kısım benim.Ta Ana Tanrıça... Zaten o zamana kadar Marsa giderler.
Bu Tanrıçayla benzerliklerimizin olduğunu düşünüyorum.En azından baygın bakış ve donuk gözler bir de anaçlık bakımından.Benzerlik var
Biçerdöver tanrıçası yok mu.
zeusun kız kardeşidir. Zeus reis onu sikerek kore adında taptaze bir afeti devran çıkarmıştır. sonra da koreye atlamıştır.
o entrylerde tacizci ve sapık olduguna dair bulgu yok.
aksine abaza, tacizcileri göt ettiğini vurguluyor.
iftira atıp linç etmek olmayan birini hemde.....
Demetevler okudum.
Yaklaşık 4-5 ay önce bi diyoloğa girdiğim yazar.
sikimsonik bi linc girisimi yani
bi bitmediniz aq.
demet ama yani du bi konuşalım. ne demek ben demet değilim yauuv.
rnin adın demet değil mi demet? demet değilse ne o zaman demet? oyasa sen olsa olsa demet olurdun demet. ne demek ben demet değilim?
Kendi nickini uplayan ezik. Evet.
Zeus sadece kız kardeşiyle değil kız kardeşinden olan çocuğuyla da yatmıştır.

Hatta yetmemiştir kız kardeşinden olan yattığı kızını erkek kardeşinin kaçırmasına ve onunla yatmasına izin vermiştir.

Gavatlık x10.
Ensest x1000.

En son gördüm hera bileklerini kesiyordu. Biri şu baş tanrıyı durdursun.
uzun zaman olmuş nickaltına girilmeyeli, az önce bi entrysiyle dikkatimi çekmiş yazar.

inşallah insandır.
çiçek çeşitlerinin bir tanesine kullanılan " demet " kelimesi ile askerlerin en düşük seviyelisi olan " er " kelimesinin birleşiminden oluşan nicktir .
Selana'da da böyle biri vardı la.

Nerden aklımda kaldıysa
(#17898935) eleman haklı beyler.
ordulu yazar.
kızı persephone'yi, hades'e kaptırdıktan sonra, üzüntüden insanlığı kıtlığa terkedip, çekip gitmiş olan tanrıça. tabi her kaynak farklı şeyler söylüyo ama yazık bu kadına, o da bi ana idi en nihayetinde.
uludağın iyi kalpli yazarı. güleryüzünü eksik etmediği için minnettarız.
fazla bir olayı yok. kızını çok seviyor
edit: tanrıça kendisi.
sözlüğün nadide yazarlarındandır. tanıdığım en iyi insanlardandır. kısacası sözlük için bir değerdir kendisi. iyi ki tanımışım.