bugün

arkasında bir ordu dolusu eski sevgili ve magazinel skandallar bırakarak evlenen, geçmişini unutmak isteyen, unutturmak için de elinden geleni yapan kadın.

evliliğinin ilk yıllarında, hatırlayan hatırlar, her 3 ayda bir tam sayfa röportaj verirdi. röportajların tamamı ibrahim kutluay'la ne kadar mutlu olduğu ile ilgiliydi. çocuğu doğdu, röportajları bu sefer de ibrahim kutluay ve irem'le ne kadar mutlu olduğu ile ilgiliydi. ama yıllardır ibrahim kutluay'ın verdiği tüm röportajlar, spor ve basket ile ilgili.

durum aslında trajik. eski soyadının kullanılmaması, kendisinin "demet kutluay" olarak anılması için gazetecilere talimat vermesinden, henüz birkaç aylık bebeğinin üzerinden bile "irem bir aşk çocuğu" diye sağda solda ilişkisinin reklamını yapmaya çalışmasına kadar, her hareketi çok büyük bir trajedinin parçası. eski kimliğini hafızalardan silmek isteyen bir kadının çırpınışları.

sevgili demet; sen bir mankendin ve bu yaşam tarzını kendi hür iradenle seçtin. yine kendi hür iradenle onlarca playboy, şovmen, işadamı, aktör, menajer, yönetmen ile birliktelik yaşadın. yeri geldi, kolunda dikenli tel dövmesiyle çırılçıplak pozlar verdin, yeri geldi köpüklü banyodan havlu ile çıkıp cem davran'la seviştin. kimse seni bununla yargılamıyor çünkü sen sıradan bir kadın değil, seks sembolü olmuş güzellik kraliçesi mankenlerinden biriydin ve yaşam tarzını da kendin seçmiş, yolunu kendin çizmiştin.

bebeğine sımsıkı sarılıp, soyadını ve geçmişini unutmak istiyor olabilirsin. insanlara "demet şener" ay pardon "demet kutluay" diyince aklına 2 çocuğu olan mutlu ve kutsal anne imajının gelmesini istiyor olabilirsin. ama malesef her istediğimiz olmuyor demet. ve "demet kutluay" da desek "demet şener" de desek, insanların aklına gelen tek bir şey var:

http://www.resimcim.net/r...ri-120764586575-buyuk.jpg
Erkek versiyonu için bakınız görsel evet.
ibrahim kutluay olmasa sanki kişiliğini bulamayacakmış gibi hissettiren, demet akalın'dan arakladığı kocasına dünyanın kralı( kelime bulamıyorum)muamelesi yapan ve yanında bakın benim kocam sizin kocanızı döver edasında salak bir gülümsemeyle duran, kendi kişiliği yokmuşta ibrahimin kuyruğuymuş gibi davranan ,embesil görünümlü, eski her haltı yemiş yeni cici hanımefendi manken(ha ha ha...)
geçmişinde her insan hata yapabilir. sonradan düzelebilir, değişebilir. anlıyorum ama neden 40 yıllık asilzade havalarında dolaşıyor bu kadın onu çözemiyorum.
zamanında yemediği halt kalmayan, çok güzelken estetik operasyonlarla kendini çirkinleştirmeyi başaran, ibrahim kutluay'ı kafalayıp evlenmeye ikna eden sonrasında da anne olan, tribünlerde "ibo sana demetler feda" nidalarının ilham kaynağı eski manken.
demet akalının hayatinin değişmesine mal olan kötü kadın.
(bkz: joker ağız)
demet akalın'ın
(bkz: unuttum)
(bkz: allahından bul)
(bkz: sen mutlu ol)
(bkz: bittim)
(bkz: alçak)
(bkz: esmer yarim)
(bkz: kına yak)gibi mesaj kaygısı güden şarkıları söylemesine neden olan kadın.
tescilli güzel olduğu halde hazımsızlığı nedeniyle estetikçilerin maymuna döndürdüğü hatun. *
tam şukuları okuyordum. gördüm adını sinirlerim tepeme çıktı yeminle.

yapmayım etmeyim zaten final haftam şu entriyi girmeyim dedim. ama yok anam bu kadının adını görünce dayanamadım.

şiş sürekli sucuk dercesine duran dudakları balık gözleriyle çıkıyor ekrana. yatıyor ibrahim kalkıyor ibrahim. ibrahimin maçı vardı şunu erteledik. ibrahimle şu sergiye gittik. ibrahim kızımla çok ilgili. ibrahimin parmağı kırılınca çocuk yaptık. ulan sen kendi başına bir birey değil misin? ibrahimden başka konuşacak hiç mi lafın yok arkadaş!

demet akalının elinden çaldın resmen adamı. hoş demet akalını da sevmem ama şunu bil ki yuva yıkanın yuvası olmaz demet. kesin evlilikte işler kötü gidiyor o yüzden bu kadar harikayız, en mükemmel çift biziz havasındasın.

hele o hanımefendi tavırların yok mu? sinsi ve çirkefsin bence.

kısacası tanım yapmak adına sevmediğimdir.
bir zamanlar güzeldi dediğim; şimdiki dudağıyla, aynaya bakmaya cesaret edebiliyo mu diye merak ettiğim; bütün o bizim evliliğimiz çok farklı laflarına rağmen, yuva yıkanın yuvası olmaz lafını hatırlatmak istediğim eski manken.

(bkz: demet kutluay)
ibrahim denilen salak tarafından harcanmış kadın.

Ayrıca hayatım boyunca odama astığım tek poster kendisinindi tutkuyla aşıktım gençlik işte.
görsel
görsel
Ne yaptı etti bilinmez ibrahime kapak attı ve Demet Akalını saf dışı bıraktı.Kendince iyi yapmış olsada ibrahim adına oldukça üzülmekteyim.Zira o ağızla yutulma tehlikesi içinde olmalı.Ayrıcada Demet Akalının gün geçtikçe taş hatuna dönüşmesi karşısında kafasını vurma ihtimalini yüksek görüyorum.
bursa cumhuriyet lisesi mezunudur, zamanında çok adı çıkmıştır da bize nasip olmamıştır kendileri. *
mükemmel anne pozlarına fazlasıyla alışmış. hafızam daha kötü olsa inanacağım mükemmel, kusursuz duruşuna.