1. 1.
  güzel entryler giren, yerinde tespitler yapan, sözlüğün iyi yazarları arasına gireceğini düşündüğüm 6.* nesil yeni yazar. bir de;

  sevgilinin gozlerinin onunde olmesi/#4586928
  2 ... fiammetta
 2. 2.
  şen olasan sulo aga.
  1 -1 ... gazet34
 3. 3.
  kendisi benim senseyim olur bende çekirgelikten tosbalığa terfi etmiş çırağı. çok kıymetli bir insandır. 6 ayda bir vatandaşlık değiştirir. türkiye cumhuriyetiyle danimarka devleti arasında tenis topu gibi bir oraya bir oraya. top dediysem yanlış olmasın kalıp kelimesi onda vücuda geliyor. ben diyeyim 2 sen de 3 metre var.

  bana yörsanda tost ayran, bursada iskender kestane şekeri, boluda bolçi, safranboluda lokum sözü var. bir de tablet alacakmış. çok zenginim alırım ki hah elimin kiri dedi. hadi bakalım tosuncuk.
  1 -1 ... bik bik
 4. 4.
  nickinin sikimsonik hikayesiyle beni benden alan yazar.

  ayrıca; (bkz: alkolsel bir muhabbet)
  2 ... super sperm
 5. 5.
  kendisi için bir destan yazıyorum. aslında oturup kendi destanını kendisi yazması lazım ama olsun tosbiklik böyle bir şey. o mesela adam döver sen ortalığı toparlarsın o tek eliyle boğayı devirir sen yüzmek zorunda kalırsın falan neyse destanı da kendine has bir şey olacak.

  (bkz: manyamış destanı)
  1 ... bik bik
 6. 6.
  KENYALIDIR. HARBiDEN.
  3 ... bik bik
 7. 7.
  sarılarınsulo ile aralarında husumet çıkmasını istemediğim yazar.
  1 ... daya lan ordan
 8. 8.
  ahlaksiz, kaka, kotu seyler yazar yazari.
  1 ... vince1
 9. 9.
  kamerayı açtıktan sonra ev arkadaşıyla koyu, coşkulu sohbete dalıp sizi ocaktaki yemek gibi unutup elleri kollarıyla bir şeyler anlatıp sizi pencere karşısıda kudurtur. hayır konuşsun o değil de ne anlatıyor onu merak ediyorum. madem mevzu bu kadar derin ay çatlıcam valla. çok eğleniyolar gibi arada gülüyor lan. la sülo o değil daha şu camin terlik fırlatabilenini yapmadılar ya ona yanıyorum.
  1 ... bik bik
 10. 10.
  neee zamandır konuşamadığımız yaslı sensey. sana anlatacağım şu an için hiç bir hikayem yok ama izmirde havalar çok güzel zavallı sensey sevgiler esen kal.
  1 ... bik bik