bugün

güzel entryler giren, yerinde tespitler yapan, sözlüğün iyi yazarları arasına gireceğini düşündüğüm 6.* nesil yeni yazar. bir de;

sevgilinin gozlerinin onunde olmesi/#4586928
şen olasan sulo aga.
kendisi benim senseyim olur bende çekirgelikten tosbalığa terfi etmiş çırağı. çok kıymetli bir insandır. 6 ayda bir vatandaşlık değiştirir. türkiye cumhuriyetiyle danimarka devleti arasında tenis topu gibi bir oraya bir oraya. top dediysem yanlış olmasın kalıp kelimesi onda vücuda geliyor. ben diyeyim 2 sen de 3 metre var.

bana yörsanda tost ayran, bursada iskender kestane şekeri, boluda bolçi, safranboluda lokum sözü var. bir de tablet alacakmış. çok zenginim alırım ki hah elimin kiri dedi. hadi bakalım tosuncuk.
nickinin sikimsonik hikayesiyle beni benden alan yazar.

ayrıca; (bkz: alkolsel bir muhabbet)
kendisi için bir destan yazıyorum. aslında oturup kendi destanını kendisi yazması lazım ama olsun tosbiklik böyle bir şey. o mesela adam döver sen ortalığı toparlarsın o tek eliyle boğayı devirir sen yüzmek zorunda kalırsın falan neyse destanı da kendine has bir şey olacak.

(bkz: manyamış destanı)
KENYALIDIR. HARBiDEN.
sarılarınsulo ile aralarında husumet çıkmasını istemediğim yazar.
ahlaksiz, kaka, kotu seyler yazar yazari.
kamerayı açtıktan sonra ev arkadaşıyla koyu, coşkulu sohbete dalıp sizi ocaktaki yemek gibi unutup elleri kollarıyla bir şeyler anlatıp sizi pencere karşısıda kudurtur. hayır konuşsun o değil de ne anlatıyor onu merak ediyorum. madem mevzu bu kadar derin ay çatlıcam valla. çok eğleniyolar gibi arada gülüyor lan. la sülo o değil daha şu camin terlik fırlatabilenini yapmadılar ya ona yanıyorum.
neee zamandır konuşamadığımız yaslı sensey. sana anlatacağım şu an için hiç bir hikayem yok ama izmirde havalar çok güzel zavallı sensey sevgiler esen kal.
14 haziran 2012 uludağ sözlük göztepe zirvesi'ne katılması beklenen yazar.
(bkz: #16421391) sözlüğün ortasına pislemiştir. naptın sülo ya?
Adı dedilerinmanyaksulo olarak değiştirilmesi gereken insan. insan derken cümle tamamlansın diye.
aramıza kuzey kutbundan bağlanan yazar. nick'ine hastayım.
ayrıca günde altı öğün; sık sık ama az az yiyen yazar. misal bugün ara öğünde iki tepsi ıspanaklı börek yiyecek.
"hacı ben pes ettim, sen beni geçersin" demek istediğim yazar kişisi.

ulan ben utanıyorum sözlük ahalisinden baklava, börek, mantı istemeye; sonra her "şişman kız"lı başlığa nick'imi bkz verecekler yani. bu şimdi adil bir yarış mı oldu hafız?
Seni çılgın hadi ordan kişisi.
Çıldırmış şairlerin titreyen mısralarında bahsedilen peridir kendisi.
Yorganda kene var kopar kopar gene var adlı şarkıya bayılır.
Eğer elinde tek kalan şey cümlelerinse avuç avuç şiir gönderirsin gökyüzüne.
Şaka maka adam gidiyor ya la. Avustralya dağlarında gezer bir ceylaaaaannnn...
Hakkında bu kadar entry girilince boyu uzadı sandım.
Bilant gönderirse şeytanı yanına kaçacak sensey.
(bkz: atatürk ün doğduğu gün gerçekleşen ilginç olaylar/#25794411)

1981 linkleri paylaşmıştır. bravo. tebrik. öpücük.
ifşa huyum değildir aslında;

görsel
görsel

hiç değildir.

bu sefer acımadım. valla.
Güney kutbunda yaşayan kuzeyli kutup ayısı.
güncel Önemli Başlıklar