bugün

diş görünüşüne önem veren, diksiyonu düzgün, esnek çalişma saatlerine uyumlu prezenteybil bi yazardir.
(bkz: deli gömleği)
Hani murat diyorsun ya. Aklıma murat kekilliyi getirendir. Zira yıllar gecsede klip efsanedir. (bkz: seni çılgın)
gittigidiyor da fantezi amaçlı vardır. ilginç. denemek istiyorsanız alın. başlığı açtığınıza göre...
yürüyün gidin lan burası benim nik altım.
kıyafet olan gömlek için (bkz: deli gömleği)
Aklı başında entryleri olan yazar. Umarım bozmaz.
(#30113629) nolu entryde doktorluk mesleği icin hakaret icerikli kurduğu cumlelere nickine baglayarak ses etmedigimiz yazar. Kendisi devletin doktorlara verdigi maaşı yeterli gormektedir. Bir polis doktordan cok maas aliyor bunu bilmemekte zannimca. Adam muayanehane aciyorsa para kazanmak icin rahat etmek icin açıyordur elbetteki hasta kazanmak ister ama kimse bunu zorla yapmaz isteyen hasta sira beklememek icin doktorla devletin verdigi sureden daha fazla gorusebilmek icin muayanehaneyi tercih eder. Her doktor kendisine gelen hastaya gerekli mudahaleyi yapar yapmak zorundadir zaten yapmiyorsa gerekli uyarilari alir her meslekte oldugu gibi.Yazarin kendisi yaptigi meslekten para almamakta zannimca veya daha cok para kazanmamak icin elinden gelen her seyi yapiyor. Para üstüne kurulu hale getirilen dünyada doktor para kazanmak isterse ''ki para kazanmayi cocuklarina iyi bir gelecek saglamayi herkes ister'' o doktor en ağır hakaretleri hakeder.Sevgili deli gömleği size hastalarla yakin temastan bir seyler bulasmis sanirim dikkat edin nickiniz tek kelimeye dusmesin ;)
Edit: entry no
yıllar önce açılan başlıkları uplıyor doğru bilgi mi veriyor yoksa sallıyor mu belli değil.
bir çok kez kişinin psikolojik olarak kendine giydirdiği gömlektir.
Bir gay yüzünden 7 gündür çaylak olan yazar.
(#31910375) entry'sinde incil ve tevratın değiştiğinin kuranda geçtiğini belirterek kurana iftira atan müşrik. kuranda öyle bir ifade geçmez tam aksine kuran bunları "tasdik eder".

--spoiler--
O, sana kendisinden öncekileri tasdik edip doğrulayan bu kitabı hak ile indirdi. Daha önce insanlara hidayet olarak Tevrat'ı ve incil'i de yine O indirmişti.. Evet bu Furkan'ı da O indirdi. Gerçek şu ki, Allah'ın âyetlerini inkâr edenler için çetin bir azap vardır. Allah çok güçlüdür, intikamını alır. (3:3)
--spoiler--
Punk rock, grunge tarzda müzikler yapan grup.
çok zeki bir yazar.
iyi yazmalar.
(img:#1076058)
Ruh hali şöyle olan yazar.
ördeğiyle prim yapmaya çalışan yazar.
görsel
Deminden beri eski başlıkları hortlatan yazar. Sol freym tıkanınca napsın adam.
hiç!!!

helal olsun sana arslanım benim.

bir yazar.

deli dehşet bişi.
yenge deme lazım olur dj.

bir yazar.
bana giydirilmesi gereken şey tam da bu.
Sanırım bu deliyi bile Delirttim.

Ve ben; tımarhaneyi şereflendiren bir deli olarak, deli gömleğini esef ile kınıyorum.
Deli gömleği insanın kendine yakışanı giymesidir.
Ayrıca iyi de bir yazardır.
4000. Entrymi kendisine ayırdım. Eğer o sayıya ulaşabilirsem.
Büyüklerine saygılı,küçüklerine sevgili bir yazar. Oldu galiba bu sefer oldu *
14 yaşında, arkadaşları ona einstein diyor.
4 yaş fazla söyledin. Teşekkürler.

Bir yazar.
Değişik bir yazarmış lakin nen yazardan ziyada gömlek ile ilgileniyorum amacı nedir hala çözemedim.
güncel Önemli Başlıklar