bugün

hiçbir zaman sebebi anlaşılamayacak olan çabadır.
sürekli bir çekiştirme hali mevcuttur, itici duruyorlar.
sanki ben giy dedim amk çekiştirmeler bide ters ters bakarlar insan kendini tecavüzcü zanneder.
Ordinaryus kezbanus belirtisidir.
benim bakmama çabam yanında solda sıfır kalır. ühü.
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu sözüyle bağdaşan bir çabadır.*
"herkese de göstermem" çabasıdır. aslında kapattığı yerden tutup carttt diye yırtacaksın ortalık şenlensin.
kapatmaya çalışayım da daha çok bakmaya çalışsın düşüncesidir.
yıllarca merak ettiğim ve sonunda şu kanıya vardım dekolte giyen bayanlar dekoltelerini etraftaki bayanlara ve hoşlandıkları erkekler için giyerler. e doğal olarak diğer erkeklere bu giydiği dekolteleri göstermek istemezler. doğru veya yanlış tespitim bu.
o acilacak sen kapatacan format böyle.
göğsüne güvenmeyen kızdır. evde göğsüne güvenir ama sokağa çıkınca kendinin göğsünden güzel göğüs görünce kapatmaya çalışır. hal durum budur bana göre. güvenmiyosan dekolte giyme vatandaş.
Saçmalıktır. Bu kız dikkat çekmeye çalışan kız olarak da bilinir. Giyiyorsan kapatmaya da çalışmayacaksın.
Edit: gizli, kapalı olan şeyler daha özel ve daha değerlidir.
(bkz: bu insanlar nereye bakacak)
kezbanlık göstergesidir.
normaldenn fazla açılmıştır elbise ve oda kapatıyodur, dikkat çekme çabası ile alakası yokdur bunun.
kerhane orospusunun ben en namuslu kadınım demesi gibi birşey.
dekolte giyen bayanlar dekoltelerini hoşlandıkları erkekler için giyerler. diğer erkeklere bu giydiği dekolteleri göstermek istemezler.
Hoşuna gittiği için giymesi başkasının bakması gerektiği anlamına gelmez.
Annem göster ama elletme dedi gibi bir şey.
Namuslu olduğu anlamına gelir vesselam.
karşıdan bakıldığında güzel görünmek ve ilgi çekmek için giyerler. ama bir erkek o eğildiği zaman içene düşer gibi bakarsa o durumda kapatmaya çalışırlar. zaten kapatmaya çalışmayana da frikik veriyor kesin orospu diyoruz, bari kapatanlara sataşmayın.
Daha seksi hale geldiğinin farkında olarak yaptığı harekettir. ne kadar gizem o kadar Cazip.
Dekolteli olarak eğildiğinde görebilecegin herşey, birkaç parmakla kamufle oluyor. Çıplak görmekten daha etkili bir durum meydana geliyor haliyle.

Ayrıca Orospu değildir. Orospu diyenin babannesi kaşardır.
Kadınlar göğüs ve vajinayı aynı kefeye koymazlar. Kızların nazarında Vajina tamamen cinselliğin, ayıbın merkezinde ve gizlilik gerektiren bir organ olarak kabul edilse de göğüs daha güzellik odaklı, estetiki açıdan önemli olan bir organ olarak kabul görür.

Ama erkek için böyle değil malumunuz. Gayet sıradan bir organ olan bacak bile son derece tahrik edici olabiliyor.

Kadınların bazı durumlarda göğüs dekoltelerini kapatma eğilimleri de buradan geliyor. Güzel görünmek için göğüs dekoltesi olan bir kıyafet giyinen kızın içine orangutan misali düşen, bazen tacize, tecavüze kadar giden kafa yapısından rahatsız olduğu için kapatırlar o dekoltelerini.

Mazur görün efenim, kadınlar hassas ve narindir. Bırakın, isteyen istediği gibi giyinsin, herkes musmutlu olsun. Hayat böyle güzel.
insanı güldüren çabadır. daşağı olmadığı halde daşak geçmektir.
Yaptığım gözlemlere dayanarak, adamına göre açıp kapattıklarını söyleyebilirim.