bugün

entry'ler (52)

munafıkların islamı temsil ettiği ülke

kesinlikle suudi arabistan'dır. Petrolün kaymağını yiyerek, saray hayatı yaşarlar ama amerika'ya köpek olmuşlardır. Dünyada bu kadar aç varken sadece egolarını tatmin etmek ve keyif almak için gider futbol takımı satın alır, milyonlarca dolar veya euroları transfer için harcarlar.

zengin ve fakirin ortak yanları

yalnız gittikleri yerdir (bkz. hela)

türk insanının iyi olmadığı gerçeği

Hani hep duyarız ya bizim anadolu insanlarımız çok dürüst, çok iyi, çok namuslu diye. Bu iyi duygu barındıran çok çok çoklar uzar gider fakat bu söyleme muhattap olan insan topluluğunu büyük bir kısmı için külliyen yalandır. Bu topraklarda yaşayan insanlar ataerkil sentezin içinde yozlaşmış, bağnaz, faşist, kendisini soyanı ayakta alkışlayan, gerekirse göt kılı olmayı haykırabilen öküz zihniyetin kendisidir. Bu topraklarda akraba evliliği yapılıyor ya kardeş statüsünde olması gereken insanlar evlendiriliyor. Başlık parası, töre cinayetleri gırla gidiyor. Bu millet ayrıca tembel bir millet çünkü yeni bir şey üretmiyor. Ancak üretileni kopyalasın, kaçakçılığını yapsın gibi kolay yoldan para kazanmayı seçiyor. Bu millet ki; "devletin malı deniz yemeyen domuz" sözünü literatürde tutandır. Dürüstlükle domuzluğu bir tutmuş bir akbaba sürüsüdür. iyi insanlar yok mudur, elbet vardır ama bu coğrafyada çoğunluk insan bile değildir.

ahmet kaya

Vermiş olduğu bir röportajında "Onlarla konuşmuyordum; çünkü onlarla konuşamıyordum. Giyimleri başkaydı, konuşmaları başkaydı. Onlar gibi konuşmaya çalışıyordum. Mesela terziye gidip onlar gibi pantolon diktirmeye filan başlamıştım. Terzinin yaptırdığı pantolonların üzerime uymadığını görüyordum. Onlara yakışıyordu bana yakışmıyordu." cümleleriyle biz kimine göre varoş, kimine göre banliyö insanlanlarının yaşadıklarına ve düşünce tarzlarına ses olmuş güzel insandır. Halkın içinden, halktan biridir.

kürt kızları

kalçaları sağlam, taş gibi olan modelleri vardır.

çocukken olmak istenilen ve büyüyünce olunan

hep minibüs şöförü olmak isterdim. Ama finans uzmanı oldum. işte bunlar hep hayat şartları.

kuranda kezban isminin 4 yerde geçtiği gerçeği

kezban; arapça kökenli bir kelime olup "ev hanımı" manasına gelmektedir. Şimdi kuranda geçiyor diye "ev hanımı" ibaresini kutsal saymak ve buna derin anlamlar yüklemek bence çok mantıksız. Yani dalga geçilebilir, açıklığa kavuşturmuş oldum.

sözlük yazarlarının ad soyad harfleri

cç dir. Allah oç olmaktan korusun.

bursalı

Eylem olarak olur olmaz bilemem ama huy, suy olarak erkeklerinin alayı ibnedir.

misafirliği kabusa çeviren durumlar

ayaklarınızın koktuğunu bildiğiniz halde ani gelişen misafir olma sürecinin gelişmesiyle ortaya çıkan o olmaz olasıca durumdur. Sürekli ortamı koklarsınız kokuyor mu ayaklarım diye. Malesef kokar ve sanki size yapılan her bakışın altında binlerce küfür varmış gibi hissedersiniz. Çok büyük bir kabustur çok.

staj yerim

Burda mı yersiniz, paket mi yapalım? cevabı verilmesi gereken cümledir.

cem yılmaz fundamentals da en güzel espriler

Ya haydariyeden bir çatal alıyorum herif dibimde bitiyor. Ne vereyim abime? alt dudak ne vericen.

cem yılmaz fundamentals da en güzel espriler

bir kadın tanıdım Airbus uçak pilotuydu 700 kişilik uçağı indirip kaldırıyor. Sen neyi indirip kaldırıyorsun da bu tavırlara giriyon?

güven veren nesneler

şemsiye.

hasta olduğunuz halde trip atan sevgili

hasta olmanıza rağmen hala size trip atan, siz canınızla uğraşırken aynı zamanda onun kaprislerini çekmenizi bekleyen sevgilinin tutum ve davranışlarıdır.

asansörde yiyişen dayılar için ne dediler

-bende isterim!

bülent ersoy.

galatasaray real madrid eşleşmesi için ne dediler

real madrid çok güçlü takım. bi kere ronaldo gibi sırtı dönük top alabilen bir forveti var.

ömer üründül

karizma futbolcu isimleri

sabri sarıoğlu.

türk kızının seks anlayışı

sevişmeyi kendilerinin zevk almadığı, sadece erkeğin hoşuna giden ve bunu erkeğe uslu durmasının bir karşılığı olarak hediye veriyor gibi görmeleridir.

cinsel ilişki teklifini reddeden kız

cinselliği kendinin de zevk aldığı bir olay olarak değil, sadece erkeğin zevk aldığı ve erkeğe verilmiş bir ödül gibi gören kızdır.